додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» знову поступилися західнякам

«Черкаські Мавпи» знову поступилися західнякам

0

Далі про спорт. Драматичної поразки зазнали «Черкаські Мавпи» в Івано-Франківську. Запекла боротьба з тамтешньою «Говерлою» перейшла в овер-тайм. Проте суперник виявився сильнішим. У результаті черкащани програли всього 6 очок. Чим перекреслили навіть теоретичну можливість потрапити до омріяної вісімки.

Рахунок в Івано-Франківську відкрили гості. Але зробити їм різкий спурт завадив колишній гравець «Черкаських Мавп» Юрій Фрасенюк, поціливши тричі поспіль із середньої дистанції. По ходу першої чверті «ведмеді» вирвалися вперед на 10 пунктів. Лише на 2 очки змогли скоротити цю відстань підопічні Міхельсона до кінця періоду. Рятувати ситуація у другій 10-хвилинці взялися Кальніченко та Чигринов. У середині періоду їхній команді вдалося зрівняти рахунок. Але вирватися в лідери черкащани так і не змогли. На велику перерву переможцями пішли івано-франківці – 36:30. Старт третьої десятихвилинки став справжнім бенефісом Святослава Михайлюка. Він виконав два проходи, а потім розрядився потужним слем-данком.
У другій половині періоду ініціативу Михайлюка підхопив Чумаков. Це дозволило «мавпам» скоротити різницю до трьох очок – 52:49. Доклавши ще трохи зусиль гості перехопили лідерство та повели в рахунку +5. Перемога практично була в них у кишені, коли на фініші гри на табло світилося 66:68 на їхню користь. Однак гру в овертайм перевів Павло Рєвзін, який продуктивно використав останні секунди для своєї команди – 68:68. У додатковій 5-хвилинці допомогти своїй команді вже не змогли Сокура та Кальніченко з перебором індивідуальних фолів. Натомість Фрасенюк і Рєвзін майже відразу зробили бажаний розрив у рахунку та зберегли його до фінальної сирени. Драматичний поєдинок завершився на користь господарів – 84:78.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Если смотреть статистику, то с таким процентом реализации штрафных не приходиться говорить про победу. Хотя, конечно, могли, но не смогли удержать».

Однією із основних причин поразки Максим Міхельсон вважає брак досвіду своїх молодих вихованців. Саме цю прогалину хоче заповнити в найближчих іграх, щоби підготувати хлопців до наступного сезону. Натомість коуч «Говерли» відзначив високий рівень підготовки саме молодих гравців «Мавп».

Євген Мурзін, головний тренер БК «Говерла»: «Очень мне нравятся молодые игроки у Черкасс. По самоотверженности и желанию они в некоторых моментах превосходили сегодня нас».
Морально налаштуватися та фізично підготуватися до наступної гри в черкащан буде достатньо часу. 25 березня вони зустрінуться із «Миколаєвом».