додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» здобули довгоочікувану перемогу

«Черкаські Мавпи» здобули довгоочікувану перемогу

0

Довгоочікувана перемога «Мавп». У боротьбі за Кубок України черкасці переграли БК «Дніпро» на власному паркеті. Лідерством господарі заволоділи ще в першому періоді. Протягом усього ігрового часу їм вдавалося тримати двозначний відрив. Із коротким оглядом матчу Марія Гаврилян.

Відкрили рахунок на домашньому паркеті черкасці. Відразу два поспіль кидки із середньої дистанції поцілили Уошбарн і Кальніченко. У результаті вдалого старту вже в середині періоду господарі вирвалися вперед на 10 очок. Цупкий захист і широка ротація помаранчево-чорних принесли свої результати. «Мавпам» вдавалося тримати супротивника на безпечній дистанції. На велику перерву команди пішли з рахунком 55:34. За цей відрізок часу двозначний рубіж із набраних балів перетнули відразу троє черкасців: Сміт, Кальніченко й Уошбарн. У третій 10-хвилинці активізувалися гості. За кількістю результативних атак вони переграли господарів – 17:11. Проте відрив черкащан дозволив їм зберегти лідерство за собою. Період завершився з рахунком 66:51 на їхню користь. Остання чверть сюрпризів не принесла. За перші дві хвилили «Мавпи» здобули перевагу у 20 очок. Саму ж гру фінальна сирена зупинила на рахунку 89:74 на користь господарів. Примітно, що матч на майданчику завершувала черкаська молодь. Микола Неухацький на поле випустив Михайлюка, Білоуса, Руслова та Кобця. У результаті майже всі відзначилися у грі ще й забитими очками. А найбільш результативним у цій боротьбі став Олексій Чигринов, записавши на рахунок команди 18 очок.

Валдемарас Хомічус, головний тренер БК «Дніпро»: «В первую очередь, в защите мы провалили. Хотя не блистало нападение, но в защите наши игроки не могли устоять один на один».

Микола Неухацький, в. о. головного тренера БК «Черкаські Мавпи»: «Ребята выкладывались настолько, насколько могли. И спасибо ребятам, что они дали возможность провести нашим юным игрокам на площадке больше времени».

Наступне протистояння у груповому етапі Кубка України черкащани проведуть на виїзді. 20 листопада вони гратимуть проти БК «Одеса».