додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» завершили сезон, поступившись «ФЕРРО-ЗНТУ»

«Черкаські Мавпи» завершили сезон, поступившись «ФЕРРО-ЗНТУ»

0

Фінальна поразка. Чвертьфінальна серія матчів Суперліги для «Черкаських Мавп» завершилася вчора. На домашньому паркеті «ФЕРРО-ЗНТУ» черкащани поступилися господарям. Четверту перемогу запоріжці здобули з чималими зусиллями. По ходу гри вели помаранчево-чорні, але долю матчу вирішив останній період. Драматичні моменти останньої гри сезону для підопічних Арсіча – в нашому наступному сюжеті.

Початок гри черкащанам не передвіщав нічого лихого. Рахунок відкрив Андрій Корочкін, який, зрештою, став найкориснішим для своєї команди у стартовому відрізку гри. За першу чверть до свого активу він записав 11 балів. Загалом глядачі відзначили високу концентрацію черкащан на майданчику. У середині періоду вони вели +5. Проте феросплавники повсякчас наступали їм на п’яти. А «трьошка» із сиреною від Гуіна зрівняла рахунок – 28:28. У другій чверті на поле вийшов Томас Делінінкайтіс, який одразу перехопив ініціативу у свої руки. Влучним дальнім він вивів команду вперед. А протягом 10-хвилинки накидав 12 очок. У середині періоду «Мавпи» вели +5, але вже за хвилину поступилися лідерством господарям майданчика. Трьохочковий Вернера вивів запоріжців уперед. Проте до великої перерви помаранчево-чорні зуміли відігратися – 45:53. До середини третьої чверті підопічні Арсіча тримали дистанцію в 6 пунктів. Але на захист своєї команди вийшов Гуін. Кілька влучних дальніх – і 72:69 на користь «ФЕРРО». Щоправда, черкащани таки зуміли відігратися, ведучи +1 під кінець 10-хвилинки. Та з перших хвилин фінальної чверті господарі активізувалися. Активна робота під щитами та безкомпромісність у захисті принесла їм швидкі дивіденди. Досить упевнено вони довели гру до логічної кінцівки – 94:83 на користь біло-зелених.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Психологически очень трудно. Многие игроки перестали верить, что эту серию можно выиграть. Потому так плохо сыграли эту игру».

Натомість четверта перемога у чвертьфіналі подарувала «ФЕРРО» квиток на подальшу боротьбу за медалі Суперліги.

Кирило Большаков, головний тренер БК «ФЕРРО-ЗНТУ»: «Мы всегда хотим самого сильного соперника, и я не говорю это просто так. Хороший соперник – это хорошая серия, хорошие игры, радость для болельщиков».

Окрім «ФЕРРО», до півфіналу змагань виходять ще «Азовмаш» і «Галичина». Змагання до чотирьох перемог ще продовжують «Будівельник» і «Говерла».