додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» закривають рік перемогою

«Черкаські Мавпи» закривають рік перемогою

0

«Черкаські Мавпи» закривають рік перемогою. Останній успішний матч гравці присвятили новонародженому сину Андрія Кальніченка. Перемогти одного з лідерів Суперліги – запорізьких «феросплавників» – черкащанам було нелегко. Проте напружений і нервовий поєдинок завершився на користь господарів. Короткий огляд матчу – в наступному сюжеті.

Остання цьогорічна гра в черкаському «Будівельнику» розпочалася доволі хаотично. Протягом трьох хвилин команди не могли відкрити рахунок. Зрештою перші 3 очки з’явилися на табло у «Ферро». Запоріжці продовжували вести і до кінця періоду. Відчайдушну спробу наздогнати супротивника зробив Тімерманіс. Його трьохочковий зрівняв рахунок, але до сирени «феросплавники» встигли оформити +2. Більш продуктивною для помаранчево-чорних стала друга чверть. Вони накидали майже вдвічі більше м’ячів, аніж їхні гості. Особливо відзначилися в цьому Тімерманіс і Бойкін. А перед великою перервою Чигринов розродився трьома трьошками поспіль, оформивши 8-очкову перевагу. За три хвилили третьої чверті «Мавпи» вже вели + 11, проте заряду їхніх опонентів вистачило, щоби скоротити цю відстань до -1. Але трьохочковий із сиреною від Воєводи подарував підопічним Міхельсона перевагу в 4 пункти. У фінальній чверті команди йшли практично на рівних, чим добряче попсували нерви вболівальникам. У середині чверті «феросплавники» зрівняли рахунок та обійшли господарів. Спурт помаранчево-чорних заклали Сміт і Мур, вивівши свою команду знову в лідери. Зрештою гра завершилася на користь черкащан – 87:80.

Кирило Большаков, головний тренер БК «ФЕРРО-ЗНТУ»: «Хочу поздравить команду Черкасс, они сегодня горели игрой. Важные мячи ребята забивали, безусловно, команда просто билась. В этом плане мы им уступили».

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Сегодня большинство установок на игру команда выполнила. Дали команде противника забрать всего 4 подбора на нашем щите. Агрессивно сыграли в первой половине, немножко не получилось во второй. Очень приятно, что год завершили победой».

Після фінальної в цьому році перемоги черкаські баскетболісти впритул наблизилися до омріяної вісімки. На короткі новорічні канікули вони йдуть на 9-ій сходинці турнірної таблиці. А вже 5 січня на домашньому паркеті зустрічатимуть столичний «Будівельник».