додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» втретє обійшли БК «Донецьк» у цьому сезоні

«Черкаські Мавпи» втретє обійшли БК «Донецьк» у цьому сезоні

0

Упевнена перемога. «Черкаські Мавпи» втретє обійшли БК «Донецьк» у цьому сезоні. Після двох поспіль невдач на виїзді помаранчево-чорні переграли «тигрів» на домашньому паркеті. Як це було – бачила Марія Гаврилян.

На день святого Валентина сотні черкасців проміняли посиденьки в кафе на баскетбольні баталії. І не прогадали. Із перших хвилин гра видалася динамічною. На перші два очки «тигрів» «мавпи» відповіли тією ж монетою. Наступаючи одна одній на п’яти, команди пройшли першу 10-хвилинку в постійній зміні лідера з мінімальною перевагою в одне очко. Чверть завершилася на користь господарів – 22:21. Натомість на початку другого періоду вперед вирвалися гості – жодна з атак помаранчево-чорних не була вдалою. Лише всередині чверті підопічним Арсіча таки вдалося зрівняти рахунок. А на велику перерву вони пішли, ведучи +7. Початок другою половини гри видався в’ялим. «Донецьку» вдавалося кілька разів зрівняти рахунок, але «Мавпи» вперто не бажали поступатися лідерством. 57:52 – так закінчилася третя чверть. А вже за кілька хвилин фінальної 10-хвилинки «Мавпи» повели + 10. Гра завершилася без сюрпризів – 78:71 на користь господарів. Найрезультативнішим у зустрічі став Чарльз Томас, накидавши 22 пункти. Крім того, особливо відзначився у грі Максим Івшин, ефектно поціливши 4 з 4 дальніх. Після цієї зустрічі «Мавпи» поліпшили своє турнірне становище, помінявшись місцями із своїм супротивником. Нині черкащани посідають сьому сходинку турнірки, а Донецьк – восьму.

Олексій Єфімов, головний тренер БК «Донецьк»: «Мы в четвертой четверти совершили несколько ошибок, которые кардинально повлияли на ход матча. Из-за наших потерь черкасщане трижды убежали в прорыв».

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Игроки старались. Противник не сделал все, что планировал сделать. У нас было 35 минут хорошей игры, и это определило, кто выиграет сегодня».

Уже за день «Черкаські Мавпи» зустрінуться зі своїм черговим супротивником. У неділю о 14-ій вони гратимуть на домашньому паркеті з БК «Дніпро-Азот».