додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» в матчі проти БК «Одеса» вели +10, а програли 8...

«Черкаські Мавпи» в матчі проти БК «Одеса» вели +10, а програли 8 очок

0

Вели + 10, а програли 8 очок. Друге протистояння «Мавп» проти одеських «акул» минуло за сценарієм попереднього. Цього разу на заваді перемоги став слабкий захист помаранчево-чорних. Підопічні Максима Міхельсона так і лишилися за два кроки від омріяної «вісімки».

Одразу зі старту гри рахунок відкрили одесити влучним трьохочковим. До середини періоду на майданчику точилася рівна боротьба. Потому гості почали стрімко набирати перевагу. 10-хвилинку завершили, маючи вже +10. На початку другої чверті вже господарі зробили ривок. 8:2 за три хвилини гри. А ще за хвилину зі слем-данком Уошборна помаранчево-чорні вперше в матчі вийшли в лідери.

Мінімальну перевагу підопічні Максима Міхельсона тримали не довго. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку – 44:44. А от вже у середині наступної чверті «Мавпи» мали +11. Щоправда, таку перевагу довго втримати не зуміли. До перерви «акули» скоротили відставання до 2 пунктів. У тому ж дусі продовжили і в завершальній 10-хвилинці. У середині вже мали 8 пунктів переваги. Із таким же рахунком матч і завершився – 90:98.

Олег Юшкін, головний тренер БК «Одеса»: «Настраивались на Черкассы, знали, что они играли в очень хороший баскетбол. Против такой команды играть сложно. Практически каждый игрок может бросить 3-очковый, хорошая защита».

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «К сожалению, у нас сегодня были две провальные четверти в защите, которые решили исход матча. Очень большой процент реализации у Одессы. Это потому, что мы дали им забить свободные броски».

Щоб оговтатись від поразки та підготуватися до наступної гри, у черкащан є всього кілька днів. Уже в понеділок, 3 лютого, помаранчево-чорні гратимуть вдома проти БК «Хімік».