додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» приймали аутсайдера групи «Б» команду Тернополя

«Черкаські Мавпи» приймали аутсайдера групи «Б» команду Тернополя

0

Стартувало друге коло першого етапу чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі. «Черкаські Мавпи» приймали аутсайдера групи «Б» команду Тернополя. Відчутна різниця у класі позначилася на підсумку обох поєдинків. Підопічні Володимира Холопова здобули більш ніж упевнені перемоги і продовжують очолювати турнірну таблицю своєї групи.

Господарі відразу дали зрозуміти, хто є хто на паркеті Палацу спорту «Будівельник». Слем-данками порадували глядачів Близнюк і Ткаченко. Наочно продемонстрував свої можливості черкаській публіці новобранець команди Ілля Коротков. Пристойна реалізація кидків протягом усього матчу дозволила екс-гравцю БК «Одеса» стати найрезультативнішим гравцем. В його активі 22 очки. Різниця в рахунку збільшувалась ледь не кожну секунду. В кожному періоді «Черкаські Мавпи» набирали близько тридцяти очок і вже на початку четвертого періоду зуміли подолати рубіж у сто набраних очок. У підсумку команда з Черкас здобула перемогу з найбільшою різницею в офіційних матчах – 118:45.
За таким же сценарієм розгортався і другий поєдинок суперників. Вже після першої десятихвилинки господарі майданчику вели майже з 20-очковою різницею. Продовжив знущання над Тернополем Євген Ткаченко, який знову вразив публіку ефектними данками. В підсумку важкий форвард «Мавп» зупинився за крок від дабл-даблу – 21 очко та 9 підбирань. А найрезультативнішим гравцем матчу став Максим Шепіль, здобувши 27 очок. Отож, 126:62 – переконлива перемога «Черкаських Мавп».
На жаль не обійшлося і без неприємностей – травмувався гравець «Мавп» Сергій Мякінін. А ось Артем Хітов вирішив припинити виступи за черкаську команду.
Найближчих вихідних підопічні Володимира Холопова у Вінниці зіграють останні поєдинки у 2010 році.