додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» перервали серію невдач

«Черкаські Мавпи» перервали серію невдач

0

«Черкаські Мавпи» перервали серію невдач. На домашньому паркеті підопічні Максима Міхельсона обіграли одного з лідерів чемпіонату з ефектною різницею. Незадовго до поєдинку обидві команди позбулися своїх ключових гравців. В основному складі грали переважно українці. Вихованці черкаської школи довели, що їм до снаги тягатися навіть із ветеранами Суперліги.

Зі старту господарі майданчика почали демонструвати злагоджену командну гру. Дещо поступалися їм донеччани. Хоча вже в середині першої чверті випереджали помаранчево-чорних на 4 очки. Це був єдиний раз, коли лідерство опинилося в руках гостей. 10-хвилинку підопічні Максима Міхельсона виграли на 5 очок. А другу чверть впевненим пострілом згори відкрив Святослав Михайлюк. Це був старт стрімкого спурту. Черкащани впевнено нарощували перевагу, натомість «тигри» вперше забили лише на 7-ій хвилині. Цей період господарі виграли з розгромним рахунком 35:7. Суттєво покращити свій результат «Донецьку» не вдалося і у третій чверті. «Мавпи» продовжували тримати дистанцію у 30 очок. А вже в середині фінальної 10-хвилинки трибуни скандували «Сотню!». Побажання вболівальників команда виконала за хвилину до сирени. Поєдинок завершився із вражаючим рахунком – 100:72. Найкориснішим для команди став єдиний легіонер Джамал Бойкін. Він оформив дабл-дабл – 11 підбирань і 24 очки. Свій вклад у сотню зробили практично всі гравці. Четверо з них перетнули двозначну межу з набраних пунктів.
Валерій Плєханов, головний тренер БК «Донецьк»: «У нас был скомкан процесс подготовки. Когда люди 5 дней сидят без подготовки и считают, что они в отпуске, что они закончили сезон, а потом им в 10 утра в понедельник говорят, что мы едем в Черкассы».
Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Хорошая игра, хорошая самоотдача, защита. Если мы будем играть так и дальше, то эти ребята быстрее наших оптимистических планов выйти на тот уровень, который мы ждем».
Хоч це протистояння і стало найганебнішим для «тигрів» і одним із найкращих для «мавп», турнірне становище обох команд воно не змінило. Черкащани і досі лишаються 11-ми в рейтингу, а донеччани – 2-ми.