додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» обіграли чинного чемпіона Суперліги

«Черкаські Мавпи» обіграли чинного чемпіона Суперліги

0

Перемога в день виборів. Щоправда, не політична, а спортивна. У столиці «Черкаські Мавпи» обіграли чинного чемпіона Суперліги БК «Будівельник». Це була перша зустріч суперників у цьому сезоні. На руку черкащанам зіграла коротка лава запасних киян. Із травмами за грою спостерігала частина лідерів команди. Проте і без них господарі майданчика вправлялися успішно. У першій чверті заволоділи лідерством. Мінімальну перевагу тримали майже всю першу частину гри. Проте під завісу другої чверті помаранчево-чорні зуміли зрівняти рахунок. А вже після перепочинку їх було не впізнати на майданчику. За 7 хвилин вони вирвалися вперед на 10 очок. Максимальний відрив склав 16 пунктів у середині фінальної чверті. Протистояння сирена зупинила на рахунку 74:86 на користь черкащан. Цю перемогу оглядачі вже охрестили історичною, адже вона стала першою за останні 5 років.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Игроки очень хотели победить. Во-вторых, была очень хорошая защита, очень хорошо поборолись на подборах на обоих щитах. А это тот элемент, которого нам очень не хватало во всех предыдущих играх».