додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкащанин допоміг збірній здобути бронзу чемпіонату світу з триатлону (ВІДЕО)

Черкащанин допоміг збірній здобути бронзу чемпіонату світу з триатлону (ВІДЕО)

0

Спортивне підсилення. Черкащанин допоміг збірній України зійти на п’єдестал першості на чемпіонаті світу з триатлону. Йдеться про місцевого спортсмена Дениса Рижого. Напередодні він потрапив до складу національної команди на міжнародній першості, інформує обласне відділення Національного олімпійського комітету. Змагання проходили у Франції. Силами мірялися школярі віком від 16-ти до 18-ти років. Черкащанин боровся за нагороди в "естафеті-мікс". Разом із командою Денис здолав 300 метрів вплав, вісім кілометрів велосипедом та два – бігом. Фінішувала наша збірна третьою. Відтак – виборола бронзу чемпіонату світу з триатлону.