додому Новини на ВІККА Спортивні новини Боротьба за Єврокубок: бій третій

Боротьба за Єврокубок: бій третій

0

Третій матч Суперфіналу «Черкаські Мавпи-96» відіграли з однією із найсильніших команд Європи – «ЦСКА». У грі наші хлопці відразу захопили ініціативу та повели з рахунком 14:0. Та в перебіг гри втрутилися судді, які явно симпатизували росіянам. Це дещо збило з пантелику черкащан, але вони зуміли взяти себе в руки. Протистояння було рівним. Протягом усієї зустрічі підопічні Міхельсона залишали непогані шанси на перемогу. Але здобути її так і не зуміли. З подробицями найдраматичнішого поєдинку Суперфіналу Марія Гаврилян.

Із перших секунд зустрічі на майданчику розпочалася жорстока боротьба за володіння м’ячем. Упродовж трьох хвилин жодній із команд не вдавалося відкрити рахунок. А потім «Мавпи» почали атакувати з дальньої дистанції. Одразу дві «трошки» полетіли в кошик росіян. Автором став Вадим Голік. Його підтримав Максим Мірошніченко. У результаті такого феєричного початку всередині 10-хвилинки на табло світилося 14:0 на користь черкащан. Тут за «ЦСКА» вирішили вступитися судді. І їм це вдалося. Чверть завершилася із рахунком 16:13. Під враженням від такої несправедливості українці розгубилися, але все ж зуміли зібратися. Велику роль у цьому відіграв Олександр Кобець, забивши підряд два двохочкових і закріпивши результат ефектним слем-данком, – 26:23 на нашу користь. Але період завершився з нічийним рахунком. Неймовірно напружена гра тривала і протягом наступних 10 хвилин. На останню перерву помаранчево-чорні пішли з відставанням усього в одне очко – 44:45. Усередині чверті юні армійці зробили різкий спурт і вирвалися вперед майже на 10 очок. Здолати відставання черкащани так і не зуміли. Фінальна сирена зупинила поєдинок на рахунку 62:71.

Іван Кучеров, головний тренер «ЦСКА-96»: «Конец сезона. Не одна у нас уже встреча была. Обе команды достаточно хорошего уровня. И те, и другие показали хорошую игру».
Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»:«Двоякое впечатление. С одной стороны, гордость, что бились с такими соперниками. С другой – опустошение, потому что могли сегодня победить».