додому Новини на ВІККА Спортивні новини Білозірська «Зоря» легких шляхів не шукає

Білозірська «Зоря» легких шляхів не шукає

0

Білозірській «Зорі» не вдалося за два тури до завершення забезпечити собі перше місце у групі 2 чемпіонату України серед аматорів. Підопічні Ігоря Столовицького вдома поступилися чернігівській команді «ЮСБ» – 0:1. Незважаючи на невдачу, «Зоря» залишилася лідером групи. Найближчого переслідувача наші земляки випереджають на два очки.

Перший тайм матчу видався малоцікавим. Однак уже на 13-ій хвилині гості відкрили рахунок. Голкіпер «Зорі» Віктор Єрошов виявився безсилим проти удару Койдана. До перерви в господарів мало що виходило в атаці. Запам’яталися хіба що кілька дальніх ударів у виконанні гравців «Зорі».

З початку другого тайму білозірці заграли активніше. Однак тривалий час справа до небезпечних моментів біля воріт «ЮСБ» не доходила. Натомість чернігівці провели дві дуже небезпечні контратаки. Втім для господарів усе обійшлося. Ближче до завершення матчу і «Зоря» почала створювати гостроту біля чужих воріт. В одному з епізодів після удару Трандафілова м’яч влучив у штангу. Саме Євген міг врятувати свою команду від поразки. Однак на останніх хвилинах йому не вдалося реалізувати пенальті.

Незважаючи на поразку, «Зоря» з 16 очками залишилася лідером групи. На два менше в «ЮСБ». 12 очок в активі ватутінського «Ретро». В 9 турі обидва представники Черкащини зіграють на виїзді – «Зоря» з «ЛКТ-Славутичем», а «Ретро» з «Авангардом».