додому Новини на ВІККА Спортивні новини Баскетболісти «Черкаських Мавп» дострокові чемпіони

Баскетболісти «Черкаських Мавп» дострокові чемпіони

0

Баскетболісти «Черкаських Мавп» за два тури до завершення Чемпіонату України стали переможцями турніру серед команд вищої ліги. Тепер за будь-яких розкладок наші земляки недосяжні для своїх переслідувачів. У чемпіонаті переможцеві вищої ліги залишилося зіграти в Дніпропетровську з «Динамо» та вдома з харківським «Авантажем-Політехніком».

Чемпіонське звання підопічні Володимира Холопова забезпечили собі вже після першої домашньої перемоги над запорізьким «Авіастаром» – 69:57. Але створити собі більш-менш комфортну перевагу вони змогли лише після великої перерви. До того на майданчику точилася рівна гра. Найрезультативнішим у складі «Мавп» став Ілля Коротков – 14 очок. Дабл-дабл в активі Віталія Близнюка – 13 очок та 11 підбирань. Стільки ж пунктів здобув і Сергій Мякінін.
Наступного дня черкащани в напруженій боротьбі здолали суперників із рахунком 79:74. Перша чверть виявилася для них просто провальною – 13:27. До великої перерви господарі майже ліквідували відставання. А вирішальною стала остання чверть, яку «Мавпи» виграли 6-очковою різницею. Павло Цьопич набрав 19 очок, Максим Шепіль – 17, Михайло Насеннік – 14.
Підтримали старших партнерів і юні баскетболісти «Черкаських Мавп-96» (тренер – Максим Міхельсон). Вони стали переможцями Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги у своїй віковій категорії, перемігши у фіналі «Хімік-96» із Южного – 65:64. Черкащанин Олександр Кобець визнаний MVP турніру, а його партнер по команді Максим Мірошниченко – найкращим захисником.
До речі, з 6 по 8 травня друга команда «Черкаських Мавп» у Севастополі у фінальному турнірі позмагається за медалі чемпіонату в першій лізі.