додому Новини на ВІККА Спортивні новини 24 перемога «Черкаських Мавп»

24 перемога «Черкаських Мавп»

0

Баскетболісти «Черкаських Мавп» продовжили переможну серію в Чемпіонаті України у Вищій Лізі. Вони здобули вже 24 перемоги поспіль з початку сезону. У другому турі фінального етапу підопічні Володимира Холопова двічі обіграли луцький «Волиньбаскет». Нині переваг «Мавп» над найближчим переслідувачем кременчуцьким «Кременем» становить 3 очки.

У першому поєдинку «Черкаські Мавпи» влаштували супернику справжній розгром. Лучани непогано розпочали гру, але господарі швидко поставили все на свої місця. Долю матчу було практично вирішено вже після стартової чверті, яку «Мавпи» виграли з рахунком 30:8. Підопічні Володимира Холопова продемонстрували надзвичайно високий відсоток реалізації дальніх кидків – 17 із 24. Вже після першої половини гри перевага «Мавп» складала майже 40 очок. Такою вона залишилась і після фінальної сирени – 109:62. Відразу семеро черкаських баскетболістів здобули 10 і більше очок. А найбільше серед них набрав Артем Хітов – 14. Відзначимо дабл-дабл Сергія Копили – 11 очок та 10 підбирань.
Наступного дня наставник «Мавп» дав змогу пограти майже всім своїм гравцям. У першій чверті «Волиньбаскет» ще якось тримався, а ось надалі господарі почали методично нарощувати перевагу, яка сягала 24 очок. Лише в завершальній 10-хвилинці гостям вдалося святкувати успіх, але це не вплинуло на підсумковий результат – 84:68 на користь «Черкаських Мавп». Найрезультативнішим у їхньому складі став Максим Шепіль – 16 очок.