Понад пів століття сумлінної праці на благо дитячого здоров’я, нині ж – підкорення свого вже "десятого валу" у колі найрідніших. Напередодні свій 95-літній ювілей святкував легендарний черкаський лікар, Відмінник охорони здоров’я Анатолій Сербін.
Привітати ювіляра завітали й представники Черкаської міської організації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.
Ще в юному віці Анатолій Георгійович пройшов війну, брав участь у Ясси-Кишинівській операції, у боях за визволення Угорщини та Югославії, був важко поранений.
А понад 50 років свого вже дорослого трудового життя віддав медицині. Очолював Боровицький дитячий санаторій на Чигиринщині. Там протягом тривалого часу буквально ставив на ноги дітлахів, які страждали від кістково-суглобного туберкульозу. Окрім впровадження новітніх методик лікування, очільник санаторію самотужки виготовляв корсети для своїх маленьких пацієнтів. Після ліквідації санаторію, у 1961 році Анатолій Сербін був призначений головним лікарем санаторію "Руська Поляна" для дітей із активними формами туберкульозу, згодом очолював і дитяче відділення протитуберкульозного диспансеру в Геронимівці. Вже 15 років Анатолій Георгійович знаходиться на заслуженому відпочинку.
Від рідних – величезної родини – отримав неоціненний дарунок – фамільний герб родини Сербіних та 15 примірників поетичної збірки. Адже усе своє життя, починаючи з 18-річного віку, Анатолій Георгійович описує у віршах. Родичі стверджують: цих 15 примірників – лише початок, адже творчий доробок легендарного медика продовжує доповнюватись новими творами. То ж до 100-літнього ювілею готують вже нову збірку.
Черкаські ж опозиціонери до ювілею нагородили Анатолія Сербіна іменною грамотою за багаторічну сумлінну працю на поприщі фтізіпедіатрії.
"Мене вразила родина Анатолі Георгійовича! Вони беруть з нього приклад, надихаються його досягненнями, люблять і підтримують один одного, – ділиться враженнями від спілкуванням з Сербіними заступниця голови Черкаської міської організації ОПЗЖ Юлія Погостінська. – Вразили колеги, з якими він пройшов свій трудовий шлях. Вони досі пам’ятають його професіоналізм і справедливість. Це дуже дорого коштує в наші дні!"