НовиниЧеркащинаЮні черкащанки вибороли перемогу на гончарському фестивалі

Юні черкащанки вибороли перемогу на гончарському фестивалі

- Advertisment -

Талановиті черкащанки вибороли перемогу на Міжнародному молодіжному гончарському фестивалі. Ольга Бараннік, Марія Кутова та Катерина Заріцька взяли активну участь у Міжнародному молодіжному гончарському фестивалі, що відбувся у смт Опішне Полтавської області. Дівчата привезли до рідного міста низку призових нагород. Про це інформує прес-служба департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Насиченими та плідними були десять днів перебування у творчих майстернях Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І−ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" для талановитих вихованок відділу декоративно-прикладної творчості позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради.

Фестиваль проводять із метою залучення до заняття гончарством і до вивчення історико-мистецьких досягнень гончарства учнів, молоді; розвитку традицій гончарства, популяризації дитячої художньої творчості. Організатори – Міністерство культури України, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" імені Василя Кричевського, управління культури та відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації, Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Мистецький захід відбувається у два етапи. На першому етапі – конкурс художніх творів, який триває з січня по квітень, учасники надсилають роботи з глини та інших матеріалів за номінаціями: "Кераміка", "Інші види декоративно-ужиткового мистецтва" (вишивка, різьблення, ткацтво, розпис, народний живопис) та "Образотворче мистецтво" (графіка, акварель, живопис, скульптура). Творчі роботи оцінюються компетентним журі, до складу якого входять провідні мистці, мистецтвознавці, діячі науки і культури. На другому етапі проходить творчий практикум, на якому переможці І-го етапу працюють у майстернях під керівництвом художників і народних майстрів. Учасники виготовляють художні твори в тій номінації, у якій отримали перемогу на І-му етапі Конкурсу. За підсумками їхньої кропіткої роботи журі визначає абсолютних переможців фестивалю.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вулицю у Києві назвали іменем героя із Черкащини.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Пам’ятники на могилу: у Черкасах показали, як їх виготовляють (ВІДЕО)

Надгробний пам’ятник – традиційний спосіб вшанування пам’яті про померлого. Створити ексклюзивний виріб, який увічнить спогади про покійного, допомагають у...

У Черкасах планують забезпечити цифровою технікою дитсадочки (ВІДЕО)

На сесії Черкаської міської ради депутатка Валерія Шинкарьова ініціювала цифровізацію освітнього процесу в черкаських дитсадках. Інформує ВІККА. Першим кроком до...

Цікаве:

Як вибрати надійний USB-кабель?

 Здавалося б, USB-кабель – дрібниця, якій не варто приділяти...

Як обрати університет в Словаччині: поради від Free Student Slovakia

Словаччина стала популярним вибором для студентів з усього світу,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас