Для Патріотичного музею АТО, який нині розташований у приватному приміщенні на розі вулиці Можайського та Благовісної, міська влада Черкас не знайшла відповідного приміщення. Про це повідомив засновник музею і волонтер Олексій Святенко.
На останньому засіданні сесії міської ради він звертався до депутатів з проханням відшукати приміщення для Патріотичного музею. Нині 10 тис. експонатів розміщені на 50 м. кв. Власне, сам музей утримується за приватні кошти. Він просив надати приміщення «десь в центрі міста з більшою площею», щоб якомога більше людей могли побачити експозиції.
Натомість міська влада Черкас відмовила волонтеру. У листі-відповіді, який вона надіслала Олексію Святенку, мерія Черкас повідомила: «Серед вільних приміщень комунальної власності, щодо яких прийняте рішення про передачу в оренду, на жаль, не має таких, які б відповідали критеріям, визначеним у листі БО «Благодійний фонд «Воїни АТО Черкащини».
«Йдучи на сесію міської ради близько місяця тому з проханням виділити приміщення під Патріотичний музей, думав може щось змінилось і влада за майже 5 років існування музею допоможе! На жаль, ні! Вільних приміщень не має! Нічого не змінилося!» – зазначив Олексій Святенко.
Патріотичний музей АТО заснований у 2016 році. Його відкрив волонтер Олексій Святенко. В ньому зібрані експонати, пов’язані із війною на Сході України.
Подібна ситуація нині склалася із Археологічним музеєм, який очолює Михайло Сиволап. Нині археологи розміщуються у невеличких кімнатах кінотеатру «Україна». Уже більше двох років вони вимагають надати більші приміщення, але справа навіть не зрушила з місця.
Як повідомляв сайт vikka.ua, на місці колишньої «Зірочки» у Черкасах можуть звести висотку