Новини"Вчителька року" з Черкас формує в учнів алгоритмічне мислення

"Вчителька року" з Черкас формує в учнів алгоритмічне мислення

- Advertisment -

Кожен урок вона будує так, щоб упродовж уроку в учнів не зникав інтерес до предмету. Навчальна активність та творчість школярів – мета учительки інформатики Тетяни Соколюк, повідомляє прес-служба Черкаської мерії.

Нагадаємо, педагог спеціалізованої школи № 28 перемогла у ІІ турі обласного конкурсу "Учитель року – 2017".

У ІІ турі всеукраїнського конкурсу взяло участь 92 учителя. Під час відбору оцінювалися авторські інтернет-ресурси та телекомунікаційне представлення конкурсантами власного педагогічного досвіду. Серед фіналістів опинилася і Тетяна Соколюк. У 28-й школі працює 4-й рік. Вона сповідує індивідуальний підхід до навчання, завдяки чому її вихованці завжди готові аналізувати та експериментувати. На уроках застосовує інтерактивні вправи власного контенту.

– Алгоритмічне мислення є провідним у моїй роботі, воно формує успішного компетентного випускника, – розповідає Тетяна Юріївна. – Його я формую шляхом застосування сучасних технологій та інтерактивних форм навчання. Цей підхід удосконалює урок в цілому.

Аби зацікавити учнів, учителька створила сайт, на якому розміщені інтерактивні вправи до уроків для 5-11-х класів. Вони розроблені з використанням онлайн-сервісів для візуалізації навчального матеріалу. Також курує шкільну команду у міжнародному проекті "Класна школа", завдяки якому черкаський навчальний заклад має школу-партнера з польського міста Бидгоща.

– Вона абсолютно небайдужа, весь час їй хочеться осягнути нове, – говорить про переможницю директор школи № 28 Тетяна Скорик. – Це енергійна людина, яка прагне самовдосконалення, а головне – розвивати своїх учнів. Клас шестикласників, де вона класний керівник, має найвищий рейтинг щодо активності та якості знань з усіх предметів серед усіх класів школи, тобто це найрозумніші діти.

Крім того, додає керівник закладу, учителька інформатики завжди усміхнена та привітна. Діти люблять її, а колеги – шанують та допомагають. Зокрема, і готуватися до конкурсу.

– Вона готувалася дуже серйозно і навіть спала у останні дні по кілька годин, – зізнається директорка. – Адже на підготовку деяких елементів уроку, які тривали якусь мить, іноді ми витрачали до двох тижнів.

Крім того, педагог активно використовує інформаційні технології для спілкування з батьками та учнями: створила групу в соціальній мережі, де не лише обговорюють навчальні моменти, а й грають в LingvaLeo, математичний космодром чи кросвордоманію.

¬– Пишаюся перемогою нашої вчительки, але найважливіше те, що в черкаських школах працюють такі сучасні педагоги, – говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. – Переконаний, з такими педагогами освіта вийде на якісно новий рівень.

Наразі Тетяна Соколюк готується представляти Черкащину на Всеукраїнських змаганнях.

Як повідомляв сайт vikka.ua, маленькі черкащани ходять до незвичних шкіл без примусу і стандартів.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Дніпрі біля Чигирина затримали порушника з уловом на понад 65 тисяч гривень

Під час рейду на річці Дніпро інспектори Черкаського рибоохоронного патруля виявили порушника, який виловлював рибу за допомогою сітки. Про...

У школі на Чигиринщині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою

На фасаді Вітівської гімназії відкрили меморіальну дошку загиблому Герою — Олександру Павлову. У селі Вітове громада зібралася разом, щоб вшанувати...

Цікаве:

Хокей: новини драфту NHL 2025

27 та 28 червня 2025 року пройде черговий драфт...

Підбираємо домашній млин для створення борошна

Сучасний млин для дому – це корисний пристрій для...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас