НовиниЧеркащинаУчителі початкових класів у Черкасах навчалися особливостям Нової української...

Учителі початкових класів у Черкасах навчалися особливостям Нової української школи (ФОТО)

-

- Advertisment -

У Черкасах провели тренінг для вчителів початкових класів шкіл міста, які вже наступного року навчатимуть першокласників за програмами Нової української школи. Загалом навчання пройшли 112 вчителів. Це була очна сесія підвищення кваліфікації. Надалі вони продовжать готуватися до змін як під час очних сесій, так і дистанційного етапу.

Організували навчання в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогчних працівників. Тренінги провели завідувач відділу початкової освіти інституту Людмила Добровольська, методист відділу початкової освіти інституту Вікторія Андросова, методисти Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Валентина Мединська та Любов Дмитренко. Вони ознайомили педагогів зі змістом Типової освітньої програми, зокрема з цілісним і системним переліком тем і модулів. Тренери акцентували увагу вчителів на практичній спрямованості програми.

У формі інтерактивної лекції та педагогічного практикуму педагоги міста детально познайомилися з Концепцією Нової української школи, її головними компонентами та чинниками якісної початкової освіти. Цікавою формою проведення було джигсоу на тему "Нова початкова школа: на які моделі орієнтується Україна".

Педагоги брали участь у ранковому колі, під час якого мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю. У щоденниках вражень учителі ділилися своїми думками щодо очікувань від реформи початкової освіти.

Про нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи учасники тренінгу дізналися з лекції-діалогу та перегляду відео роликів. Виконуючи вправу "Портрет у промінні сонця", учасники представили своє бачення учителя НУШ.

Для підвищення інтелектуальної діяльності, активізації повноцінної роботи системи "інтелект-тіло", покращення пам’яті, засвоєння нової інформації, позитивного налаштування учасники виконували кінезіологічні вправи та руханки, які вони зможуть використовувати у роботі з дітьми.

Педагоги створювали моделі майбутнього першокласника, вивчали особливості розвитку дітей 6-7-річного віку, познайомилися з критеріями готовності дитини до школи.

Учасники познайомилися із особливостями організації ефективного і безпечного освітнього середовища: переглянули відповідні відеоролики, презентації, створили власні макети класних кімнат.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до кінця тижня золотоніські школи закрили на карантин.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Прапори військових частин тепер можна побачити у Черкасах у Свято-Михайлівському соборі

У Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі відбулася визначна подія — під куполом храму встановлено прапори військових частин, які належать до...

На Черкащині перші морози та снігопад змінилися потеплінням

В області вночі спостерігалися невеликі морози, але вдень позитивні температури та дощі швидко знищили зимові краєвиди. Про це повідомляє...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x