Дорожня розмітка, за яку директор КП "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник отримав підозру, була виконана згідно з договором. У цьому він переконував під час пресконференції 29 січня.
"Ситуація вийшла трішки абсурдна. Відкривається кримінальна справа не за те, що ти зробив, а за те, що ти не зробив", – каже посадовець.
Так, за його словами, види розмітки замовлялись згідно з проведеними тендерами, які проводив "ЧЕЛУАШ". Тоді жодних зауважень від Антимонопольного комітету та учасників тендеру не було.
Зазначимо, в торгах, де визначали підрядника на насення дорожньої розмітки, брало участь троє учасників, один з яких – підприємство з Чернігівщини "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" – запропонував значно нижчу суму. Та тендер виграла підконтрольна компанія Мельника – "Шляхбуд-Груп". Відповідно, директору цього приватного підприємства Руслану Синельнику також була вручена підозра.
Олексію Мельнику інкримінують участь в організованому злочинному угрупованні, до якого входили підрядник і субпідрядник. Останнього, каже Мельник, він взагалі не бачив в очі.
Обвинувачення щодо внесення завідомо недостовірних відомостей до актів виконаних робіт директор КП вважає безпідставними.
"Договір уклали з твердою ціною, норми витрат матеріалів обраховувались згідно із стандартами організації України з урахуванням ширини 10 см. Такі ж цифри зазначені і в договорі, і в тендерній документації. За цей період пластиком було нанесено цю розмітку довжиною в 43 км. Проте судово-технічна будівельна експертиза вважає, що я за ці самі кошти повинен був нанести розмітку в 15 см. Тоді була б кримінальна справа за витрату бюджетних коштів. У мене є багато питань до експерта і до його висновків", – розповідає Мельник.
Додає: аналогічна ситуація склалась і з нанесенням фарби на пішохідних переходах.
Як повідомляв сайт vikka.ua, Мельнику і підприємцю вручили підозри за "навар" на дорожній розмітці.
У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.