додому Новини Черкаси У Черкасах запрацював Центр життєстійкості

У Черкасах запрацював Центр життєстійкості

0
53
центр життєстійкості

Місто Черкаси збагатилося новим простором для розвитку та підтримки. Центр життєстійкості створений за ініціативою міської влади та в рамках експериментального проєкту Мінсоцполітики. Повідомляють у Черкаській міській раді.

Участь у відкритті центру взяли міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Марина Гаркава, представники громадськості.

«Це державна програма. Такі центри відкриваються у всіх громадах. Я сподіваюся, що це принесе користь людям. Будемо вивчати відгуки, потреби людей, їхні соціальні запити», – зазначила заступниця черкаського міського голови Марина Гаркава.

Цей сучасний заклад, розташований за адресою вул. Благовісна, 148, пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на підтримку психічного здоров’я та соціальну адаптацію мешканців громади.

«Відкриття Центру — це нова можливість для всіх мешканців отримувати необхідну підтримку у важкі часи. Адже зараз дуже багато людей потребують такої підтримки», – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

За результатами конкурсного відбору, проведеного Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики, надавачем послуги в громаді у 2025 році визначено БО «Сто відсотків життя Черкаси».

«Користуватися послугами будуть всі жителі громади хто потребує допомоги. Будь-яка людина може сюди прийти, отримати підтримку, консультацію психолога або психотерапевта та розібратися зі своїми внутрішніми проблемами»,- повідомила керівниця БО «Сто відсотків життя Черкаси» Наталія Несват.

У приміщенні центру життєстійкості є кімнати для першого контакту з отримувачем комплексної послуги, для індивідуального консультування та для проведення занять із дітьми.

Центр життєстійкості створений для:

  • підтримки психічного здоров’я населення та зниження загального рівня стресу і тривожності;
  • адаптації осіб/сімей/груп осіб, які проживають на території громади, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до кризових ситуацій (зокрема воєнних дій, тимчасової окупації, проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру);
  • сприяння зміцненню сімейних і родинних зв’язків та розвитку батьківських компетентностей; підвищення соціальної згуртованості територіальної громади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я