Майбутні водії тролейбусів розпочали тренування на базі комунального підприємства «Черкасиелектротранс». Про це повідомляє власкор vikka.ua.
Три місяці навчання, 428 годин теоретичних та практичних занять. Протягом десяти днів учні опановують тролейбус на території підприємства і лише потім виїзд на тренувальні маршрути вулицями Черкас.
АНДРІЙ КАРПЕНКО, ВОДІЙ- ІНСТРУКТОР
Повинні опанувати витримку, роботу з габаритами, роботу з машиною машина все таки 12 тон і треба мати витримку роботи з контактною мережею і також самим тролейбусом. І далі будемо учити роботу з пасажирами.
Віталій Озеров заради професії водія тролейбуса залишив роботу кухаря у ресторанному бізнесі. Хоче опанувати новий фах, щоб принести якомога більше користі суспільству.
ВІТАЛІЙ ОЗЕРОВ, МАЙБУТНІЙ ВОДІЙ ТРОЛЕЙБУСА
Вирішив змінити професію і пішов на тролейбуси, бо я буду більше користі приносити людям. Зараз ми катаємося третє заняття по колу і цікаво, що ти можеш таку машину вести і це захоплююче.
У групі майбутніх водіїв вісім учнів. Її вдалося набрати завдяки співпраці з обласним центром зайнятості. Війна внесла корективи у навчальний процес, тому ставку нині роблять на жінок. Роботи у навчального відділу підготовки і підвищення кваліфікації водіїв тролейбуса вистачає. На підприємстві бракує 10 кермувальників, нагальною є потреба омолодження кадрів. У разі успішного опанування професії всіх учнів групи готові взяти на роботу.
ОЛЕКСАНДР КОБЗАР, МЕТОДИСТ НАВЧАЛЬНОГО ВІДДІЛУ КП «ЧЕРКАСИЕЛЕКТРТРАНС»
У нас створені нормальні умови роботи. У нас 8-ми годинний робочий день. У нас всі вони захищені соціально. Зарплата, відпускні, лікарняні. Це все у нас виплачується. Люди, які до нас прийшли, попрацювали кондукторами у приватних перевізників, кажуть, що умови праці це небо і земля.
Олександр Іващенко, Генадій Ємельянов, телеканал «ВІККА»