Ольга Айдашева – уродженка Черкас, професійна танцівниця і багаторазова чемпіонка України зі спортивних бальних танців. Нині вона живе та працює у США як тренер і готується до престижних національних змагань. Про це інформує ГромЧе.
Ользі було сім, коли вони з братом уперше потрапили до танцювальної студії у Черкасах. Відтоді і впродовж більш ніж десяти років вони лишалися незмінними танцювальними партнерами.
– Я дуже добре пам’ятаю всі змагання, що ми їх пройшли разом з Костею. Один із яскравих спогадів – це участь у фестивалі "Київський вальс". Ми були ще зовсім невідомою парою і тут – шок – четверте місце! Це був великий успіх, адже пари, з якими змагались у фіналі, брали уроки у потужних іноземних тренерів. Ми ж тренувалися самостійно, – ділиться спогадами Ольга Айдашева, танцюристка і хореограф.
Маленька перемога довела черкащанам, що все можливо. Тож згодом танцювальна пара не побоялась замахнутися на участь у конкурсі найвищого рівня – Блекпул, що відбувається у Великобританії.
– Це була честь представляти Україну на такому всесвітньовідомому заході. Ми легко дісталася до третього раунду, хоч ніхто і не очікував цього від танцювальної пари з невеликого обласного центру, – розповідає Ольга Айдашева, танцюриста і хореограф. – Окрім злетів, звісно, були і розчарування. Проте поразки змушували працювати втричі наполегливіше.
Торік Ольга здобула звання професійного хореографа в міжнародному стандарті і латиноамериканських танцях, американському стилі за версією Асоціації Спортивного Бального Танцю України, Всесвітньої Танцювального Союзу та Національного Танцювального союзу Америки.
Як хореографа її запросили викладати в одну із танцювальних студій Вашингтону. Саме в США Ольга більше зосередилась на тренерській діяльності і нині планує реалізувати себе в першу чергу у викладанні.
– Багато хто запитує: "Як воно – жити в США? Чи не бракує дому?". Звісно, бракує! Але цікаво, що серед моїх учнів – найбільше етнічних українців, – з посмішкою констатує дівчина. – Нині я активно готуюсь до чемпіонатів Національного танцювального союзу Америки в категорії Професіонал-Аматор. Це забирає практично увесь мій час. Хоча, разом з цим я й сама намагаюсь увесь час зростати професійно, адже коли працюєш за кордоном, твої попередні заслуги цінують лише на перших порах. Згодом маєш довести усе на практиці.
Як повідомляв сайт vikka.ua, хореографи з Черкащини привезли з Болгарії чотири гран-прі.