додому Новини Кримінал На Черкащині судитимуть посадовця та директора фірми за розкрадання коштів на ремонті...

На Черкащині судитимуть посадовця та директора фірми за розкрадання коштів на ремонті дороги

0

До суду скеровано обвинувальний акт щодо заступника начальника Служби автомобільних доріг Черкаської області та директора підрядної організації за фактом розтрати майже 2 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, у межах програми «Велике будівництво» у 2021 році посадовець і підрядник уклали низку договорів на капітальний ремонт дороги державного значення «Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка» на суму понад 40 млн грн. Підрядник вніс до актів виконаних робіт недостовірні дані про вартість будівельних матеріалів, а посадовець підписав ці документи. За результатами експертиз встановлено збитки у розмірі майже 2 млн грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУНП за оперативного супроводу УСР в Черкаській області. Санкція інкримінованої статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version