НовиниНа Черкащині вирішують, як боротися з крадіями телефонних дротів

На Черкащині вирішують, як боротися з крадіями телефонних дротів

-

- Advertisment -

У Золотоноші знову спалахнув вірус крадіжок телефонних дротів. Лише за минулий місяць зловмисники позбавили зв’язку понад 520 золотоніських абонентів. Вже за червень правоохоронці зафіксували 11 епізодів таких злочинів, пише "Золотоноша". За словами начальника Золотоніського відділу поліції Олександра Охріменка, у торік їх сталося 48, у результаті – 30 кілометрів вкраденого дроту і мільйонні збитки "Укртелекому".

Ця сумна статистика, яка має плачевну тенденцію до зростання, змусила зібратися у кабінеті мера Віталія Войцехівського голів постійних депутатських та власників легальних пунктів прийому металу. Зустріч відбулася також за участі начальника поліції Олександра Охріменка та головного інженера комунікаційних послуг цеху №7 ПАТ "Укртелеком" Сергія Коржа.

Як зауважив міський голова, незважаючи на неодноразові зустрічі з приймальниками брухту і їхніми обіцянками про готовність до співпраці, крадіжки дроту в місті не припиняються. "Ми не проти бізнесу, але в рамках закону", – зазначив головуючий на зібранні.

– Нині, у період реформування поліції, навантаження на працівників лягло просто колосальне, – констатував Олександр Охріменко. – Замість того, аби займатися важливішими справами, як, наприклад, розкриттям квартирних крадіжок, я змушений витрачати людські ресурси на викриття "дротових" зловмисників. Поліцейським доводиться "прогулюватися" вулицями у цивільному одязі до 3-х годин ночі, після основного робочого часу.

Очільник правоохоронців розповів про затриманого викрадача дротів, який підтвердив 17 епізодів і вказав, на які пункти він здавав крадене – на Обухова і Заводській.

Депутати вирішили, що треба встановити чіткі години роботи приймальних пунктів і заборонити їхню діяльність у нічний час, адже тільки злодії намагаються під покровом ночі здати награбоване.

Депутати висловили претензії і Сергію Коржу щодо поганих опор та провисання проводів низько над землею. Він погодився з тим, що близько 700 з них треба міняти, а висота повинна бути не нижче 5 метрів. Та на всі ці роботи не вистачає часу і коштів, бо у місцевій філії із 120 чоловік у штаті лишилося лише 26 робітників, а відновити пошкоджені лінії треба не пізніше, ніж за 12 днів. В інакшому випадку – штрафні санкції і позбавлення ліцензії. Та й для абонентів, які користуються послугами Інтернету і ведуть особистий бізнес, це не просто незручності, а втрата доходів

У результаті депутати дійшли висновку: контролювати режим роботи приймальних пунктів брухту (8-19 год.), залучати громадських активістів до нічних рейдів поліцейських та, у випадку виявлення прийому краденого, домагатися позбавлення ліцензії на цей вид підприємницької діяльності.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за фактом крадіжки з автівки черкаського депутата відкрили кримінальне впровадження.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Співочий гурт “Буднітай” відзначив своє 17-річчя благодійним концертом (ВІДЕО)

Своє 17-річчя відзначив жіночий акапельний гурт «Буднітай». З нагоди свята вирішили влаштувати благодійний концерт. Знімальна група ВІККА завітала за...

У Черкасах призупинять подачу гарячої води та опалення через порив тепломережі

28 листопада з 8:00 до 18:00 буде призупинено подачу гарячої води та опалення за деякими адресами. Про це повідомляє...

Цікаве:

Гравіювання на шкірі: як змінювалась його роль в історії

Гравіювання на шкірі – це техніка, яка має багатовікову...

Як під’єднати телефон до комп’ютера?

Під час купівлі нового телефона в комплекті обов'язково має...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x