НовиниЧеркащинаНа Черкащині двох працівників залізниці викрили у викраданні пального...

На Черкащині двох працівників залізниці викрили у викраданні пального з потягу (Відео)

- Advertisment -

Черкаські оперативники затримали двох працівників залізниці, які зливали з голови рухомого складу дизельне пальне.

Каністри з пальним скидали під час руху потягу та грузили до свого автомобіля. Зловмисників затримали оперативники під час вчинення чергової крадіжки, інформує пресслужба ГУНП у Черкаській області.

Працюючи над наявною інформацією про факти крадіжок палива з рухомих складів залізниці, оперативні працівники управління карного розшуку поліції встановили, що переважна більшість крадіжок вчиняється на території Смілянського району, а до їх вчинення причетні безпосередньо працівники залізниці.

Як було встановлено, зловмисники діяли за чітко відпрацьованою схемою – під час руху потягу вони зливали пальне у заздалегідь підготовлені ємкості. Потім, у визначеному місці, де знаходився їх автомобіль, скидали каністри з пальним, яке в подальшому вантажили до автомобіля і збували за помірними цінами. Щоб не бути поміченим зловмисники кожного разу обирали нове місце для скиду.

Поліцейські ретельно відпрацювали маршрут руху зловмисників та встановили місце, де планувався черговий скид пального. Оперативники влаштували засідку та затримали зловмисників "на гарячому", під час безпосереднього вчинення злочину.

Під час невідкладного обшуку слідчі зафіксували пошкодження пломбувань на паливних баках рухомого складу та взяли заміри пального.

Ємкості з пальним та автомобіль зловмисників вилучено. За вказаним фактом слідчими Смілянського відділу поліції розслідується кримінальне провадження, відкрите за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про додаткову кваліфікацію за статтею 191 Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють повне коло осіб, причетних до вчинення крадіжок палива з держпідприємства та перевіряють зловмисників на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, чоловіка, який "мінував" держустанови, судили на Черкащині.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

В Умані проводитимуть гідравлічні випробування тепломереж

У період з 15 по 18 квітня в Умані відбудуться гідравлічні випробування теплових мереж на щільність та міцність. Про...

До Черкащини наближається циклон «ALIBERT II»: очікуються опади та похолодання

Основним чинником погодних змін на Черкащині стане північний циклон «ALIBERT II», атмосферний фронт якого наразі проходить через Сумську, Київську...

Цікаве:

Як вибрати надійний USB-кабель?

 Здавалося б, USB-кабель – дрібниця, якій не варто приділяти...

Як обрати університет в Словаччині: поради від Free Student Slovakia

Словаччина стала популярним вибором для студентів з усього світу,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас