НовиниДля категорійних дітей Черкащини відкрили студію гончарного мистецтва (ФОТО)

Для категорійних дітей Черкащини відкрили студію гончарного мистецтва (ФОТО)

- Advertisment -

На базі Золотоніського міського центру соціальної допомоги 18 листопада відкрили "Студію гончарного мистецтва "Мальви" – для реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Це стало можливим завдяки співпраці влади з благодійною організацією "Фонд родини Нечитайло", повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

У рамках проекту придбали обладнання для майстерні: електричні та механічні гончарні круги, муфельну піч, виготовили спеціальні меблі. Також зробили поточний ремонт майстерні. У цілому на реалізацію задуму спрямували близько 400 тис. грн.

Відтепер тут закладатимуть основи гончарної справи для дітей-інвалідів, дітей групи ризику, інвалідів різного віку та навчатимуть роботі з глиною. Займатимуться у студії діти разом із батьками невеликими групами.

Вікторія Миколаюк, директор БО "Фонд родини Нечитайло", каже, що цей важливий проект є результатом спільної роботи, як організаційно та ідейно, так і фінансово:

– Нині подібне державно-приватне партнерство дуже важливе. Завдяки такій співпраці ми маємо змогу втілити в життя цінні й необхідні проекти. Сьогодні ми відкрили майстерню, але, думаю, це – лише початок, результати та розвиток цієї справи побачимо в перспективі.

Пані Вікторія розповіла, що саме інклюзія є одним із напрямків роботи благодійної організації. Він спрямований на інтеграцію дітей з інвалідністю до суспільства в різних сферах. "Це спонукало нас долучитися до реалізації проекту. Більше того, поспілкувавшись з фахівцями, ми зрозуміли, що створення такої майстерні призведе в подальшому до позитивних результатів, що важливо", – додала меценатка.

– Відкриття майстерні є яскравим прикладом вдалої співпраці органів влади з громадськими організаціями та благодійниками, – сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Це вже третій такий захід за останній період, реалізований спільно з меценатами. Робота ж із глиною – це філософія, бо глина має силу землі, яку переймаєш, лишень торкаючись пальцями. Очевидно, що діти, працюючи в майстерні, черпатимуть її. А це сприятиме максимальній реабілітації, розвитку фізичних можливостей. Зроблена гарна справа, у майбутньому її продовжуватимемо.

Завідувачка відділення дитячої реабілітації Оксана Кичко постійно працює з дітками в майстерні. Розповіла, що в закладі давно мріяли створити щось подібне:

– Глина має заспокійливий ефект, розвиває дрібну моторику рук, що корисно для дітей, у яких уражена нервова система. Працювати з глиною дуже цікаво й корисно, адже така справа ще й розвиває уяву та пам’ять.

Оксана Кичко сказала, що невдовзі тут планують створити три групи для занять різних вікових категорій, починаючи від 5 років. Ймовірно, для декого ця справа може стати в майбутньому ще й улюбленою професією, переконана пані Оксана.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Золотоноші відкриються офіційні представництва іспанських виробників.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У черкаському парку знищили дерево на Алеї Героїв

У Європейському парку Черкас невідомі пошкодили молодий платан, висаджений на Алеї Героїв. Про це повідомляє КП «Дирекція парків».  Алею було...

На Черкащині викрито службових осіб мережі АЗС, які ухилялися від сплати податків

Правоохоронці викрили злочинну схему, за якою службові особи одного з підприємств у Черкасах ухилилися від сплати податків на понад...

Цікаве:

Fortior Law — професійний супровід у міжнародному арбітражі

У світі, де бізнес виходить за межі національних кордонів,...

Сергій Токарєв розповів про стартап Gable та його можливості в роботі з даними

Генеральний партнер Roosh Сергій Токарєв розповів про інвестування в...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас