НовиниДепутати шукають причину аварії на колекторі по Чигиринській (ФОТО)

Депутати шукають причину аварії на колекторі по Чигиринській (ФОТО)

- Advertisment -

Наслідки аварійної ситуації, що трапилась учора вночі на напірному каналізаційному колекторі на розі вулиць Чигиринська та Першотравнева,  сьогодні оглянули члени  постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища, які виїхали безпосередньо на місце пориву. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Голова зазначеної комісії Ольга Колісник з цього приводу поспілкувалась з присутніми на місці  аварії директором КП "Черкасиводоканал" Сергієм Овчаренком та начальником цеху очистки промислових стічних вод ПАТ "Азот" Олександром Місюрою, які  спільними зусиллями ремонтних бригад обох підприємств усували наслідки надзвичайної ситуації.

Директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко припускає, що до виникнення аварійної ситуації  на цій ділянці колектору могли призвести не надто надійні з погляду міцності та тривалості експлуатації склопластикові труби. На цьому відрізку  їх встановили  12 років тому, замінивши попередні сталеві.

Представник хімічного гіганта, на балансі якого перебуває зазначений об’єкт,  Олександр Місюра зауважує, що для таких труб 12 років – це не так багато. Оскільки гарантія на ці склопластикові труби австрійського виробництва 50 років.

Можливою причиною прориву він називає так званий "гідроудар", якого не витримали труби. Підтвердити свої слова конкретними цифрами Олександр Григорович так не зміг, мотивуючи це тим, що через вчорашній вечірній буревій у них вийшла з ладу обчислювальна техніка, яка відслідковує перекачування стічних вод на цьому колекторі.

Сергій Овчаренко продемонстрував членам комісії дані з ультразвукового лічильника вимірювання стічних вод, який розташований поблизу на головній насосній каналізаційній станції КП "Черкасиводоканал" по вул. Чигиринській, звідкіля й перекачуються  міські стоки на зазначений колектор.

– Ви самі бачите, що все обладнання опломбоване, працює у плановому режимі, ніяких збоїв чи перепадів тиску у перекачуванні стічних вод на колектор упродовж останньої доби не зафіксовано. Відзначу, що всі дані з лічильника автоматично архівуються і заносяться у комп’ютер. Тож можна максимально точно простежити роботу насосів та обсяг перекачування стоків у будь-який момент доби, – зауважив Сергій Овчаренко.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Серед звільнених із полону двоє черкащан – Ігор Табурець

Серед 25 полонених, яких вдалося повернути додому, двоє черкащан. Про це розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець. «Ще двох черкащан...

Зарплата і пенсія: що задекларувала претендентка на посаду директора Черкаського обласного БТІ

Конкурсна комісія Черкаської обласної ради визначилася з претендентом на посаду директора Черкаського обласного бюро технічної інвентаризації. Нею стала Тетяна...

Цікаве:

Чому моторна олива 10w40 є популярним вибором для водіїв?

Моторна олива 10w40 користується популярністю серед водіїв завдяки своїй...

Які переваги мають всесезонні шини 225/50 R17?

Сезонна заміна гуми — справа досить клопітка і недешева....
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас