НовиниЧеркаський гонщик здобув "срібло" на Чемпіонаті України з кросу...

Черкаський гонщик здобув "срібло" на Чемпіонаті України з кросу (ФОТО)

-

Черкаський гонщик, керівник АК "Черкаси" Андрій Яроменко 7 серпня здобув "срібло" на четвертому етапі Чемпіонату України з кросу. Про це повідомляє черкащанин Дмитро Гонза на своїй сторінці у Facebook.

Черкащанин виступав у восьмому класі (автомобілі до 1600 куб.см.).

Додамо, що у цьогорічному Чемпіонаті з кросу Андрій Яроменко змагався вперше. Разом з ним за перемогу боролося десятеро пілотів.

На суботній кваліфікації черкаський пілот показав сьомий результат, але вже в першій гонці зумів обійти суперників та отримав 2 місце.

У другій гонці Чемпіонату Андрій Яроменко фінішував третім, хоча мав серйозні технічні проблеми. Саме ці технічні несправності і завадили пілоту з Черкас вийти на третю гонку.

За загальними підсумками Андрій Яроменко посів другу сходинку у своєму класі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський гонщик виступив на Чемпіонаті України з міні-ралі "Кубок Лиманів".