Святкує «Міськсвітло», а подарунки – військовим. Працівники Черкаського комунального підприємства в корпоративний ювілей відмовилися від святкувань. Натомість гроші спрямували на допомогу війську. Про це розповіли журналістам vikka.ua.
«Весь колектив зібрався і ми вирішили, що на 60-річчя створення комунального підприємства ми просто зробимо подарунки нашим військовим і для одного черкаського підрозділу ми закупили амуніцію, тобто взуття, павербанки, і все це відправимо ми їм туди на позиції», – розповів директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віталій Терьохін.
Подарунки воїнам збирали відповідно до запитів волонтерів. Дещо виготовляли самостійно. Наприклад, подовжувачі електромонтери збирали власноруч. Кажуть: так дешевше і надійніше.
«Військові самі до нас звертаються за допомогою, за тим, чим що їм потрібно. Тобто це або лампочки, або провода. Це або те, або те. Зараз є вага дуже в переносках, тому що пішло дуже багато дронів і їх потрібно від чогось заряджати», – каже електромонтер Сергій Гаврих.
Вже близько 5 років працівники підприємства допомагають військовим. Початок волонтерської роботи пов’язують із приходом до закладу активіста, військового Павла Собка.
«У 18 році він прийшов до нас заступником директора на підприємство. У людини наскільки було духу, волі. Тобто, він тиждень відпрацював, у п’ятницю на ніч збирався, виїжджав на схід, повертався на роботу», – згадує Віталій Терьохін.
Відтоді працівники передають військовим необхідне та донатять. Від кабелів і до автомобіля – допомагають по можливості закрити потреби.
«Допомога в основному в них іде: електроспорядження, електроінструменти, матеріали. Також багато допомоги надавали за покупки автомобілів для хлопців на передову», – розповідає волонтер Юрій Кулик.
У колективі кажуть: підтримувати військових – обов’язок кожного українця. Бо ж кожного дня вони борються за наше мирне небо.
«Від себе потрібно робити допомогу, тому що завдяки їм ми знаходимося в тилу. І хлопців потрібно підтримувати день, ніч – постійно», – зазначив Віталій Терьохін.
Читайте також:
Найстаріша деревяна церква в селі Великий Хутір, що на Драбівщині, стала українською.
Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:
Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua
Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news
Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA
Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv
Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785