Ольга Лухова, яка працює та живе у Кремнієвій долині у Каліфорнії, зі свого досвіду розповіла про мінуси життя у США. У країну дівчина переїхала з Черкас, пише "Gazeta.ua".
У ліс – за гроші
Усі ліса та парки загороджені, каже черкащанка. Щоб заїхати – потрібно платити гроші. На території чисто, є громадські туалети.
"Коли в Україні хочеш піти по гриби ні в кого нічого не запитуєш. В США для цього потрібно отримати дозвіл, вказати конкретний участок лісу. Теж саме із кемпінгом. Розбивати палатки можна лише на спеціально обладнаних місцях".
Кредитна історія
В Америці відслідковують кредитки, треба постійно думати над тим, скільки відсотків від суми витратив.
"Наприклад, якщо маю кредитку на 10 тисяч доларів і з них три тисячі витрачу, це буде мінусом у моїй кредитній історії. Коли буде потрібно зняти нову квартиру, власники обов'язково перевірять платоспроможність. Для цього подивляться кредитну історію. Якщо часто знімаєш кредитні кошти і вчасно не повертаєш – до тебе, як до орендаря, низький рівень довіри", – розповідає Ольга.
Політична коректність
Українка переповідає історії про темношкірих:
"Якось їхала у місцевому метро. Зайшла в вагон і сіла. Відчула, що в салоні тхне фекаліями. Побачила афроамериканця. Скоріше за все, це був безхатько, який обрав вагон, як тимчасове житло. Справив там свою нужду. Але, через колір його шкіри, люди сиділи у вагоні і боялися вийти, щоб чоловік не образився. Коли приїхали в Сан-Франциско, хтось викликав поліцію. Правоохоронці зайшли в вагон і, вибачаючись за порушення спокою, почали просити чоловіка вийти з вагону.
Ще одна ситуація сталася на пероні. Підійшов чорношкірий і жбурнув в обличчя пачкою чіпсів. Йому здалося, що я на нього дивилася. Частий випадок, коли у транспорті афроамериканець провокує людей з білою шкірою. Навмисне підходить поближче і штовхається. Коли людина не витримує і тручає його у відповідь, починає кричати, що це расизм. В результаті, ні в чому не винний світлошкірий отримує штраф. Нерідкість, коли чорношкірі заробляють таким способом гроші".
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська волонтерка повернулася із США, щоб здійснити давню мірю.