НовиниЧеркащинаБоксер із Лисянки виборов "золото" Кубка України

Боксер із Лисянки виборов “золото” Кубка України

-

Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок еліти відбувся у місті Рівне. Це другий по значимості турнір в межах нашої держави після чемпіонату України. Достойно виступила команда черкащан. Про це пишуть “Вісті Черкащини”.

Офіційно в цих змаганнях взяли участь спортсмени 21 області – 124 чоловіки та 62 жінки.

Честь Черкаської області відстоювали 20 спортсменів, серед яких був і представник БК «КУЗНЯ», Лисянської ДЮСШ Сійовуш Мухаммадієв. Боксер вагової категорії до 51 кілограма.

«В півфіналі Сійовуш зустрівся з київським боксером Богданом Коломійцем і впевнено здолав опір суперника. В фіналі був складний бій з одеситом Владиславом Гаврилюком. Та все ж перемога дісталася нам. І золото Кубку України з боксу вперше виборов представник Звенигородського району, житель селища Лисянка Сійовуш Мухаммадієв. З чим його і вітаємо», – розповів його тренер Олександр Петренко.

В цілому, за підсумками цього турніру, команда Черкаської області здобули 10 медалей. Це історичне досягнення для Черкаського боксу. Команда вперше показала такий результат.