Запровадження тимчасової адміністрації в російському дочірньому банку «ПриватБанку» – «Москомприватбанк» – не позначиться на його роботі в Україні та інших країнах. Як заявив голова правління «ПриватБанку» Олександр Дубілет, ситуація в Росії не пов’язана з економічними показниками банку та викликана політичними причинами, зокрема, безпідставним запитом російської КПРФ до Держдуми про перевірку «Москомприватбанку» на предмет фінансування тероризму.
Частка «Москомприватбанку» в загальному обсязі активів банківської групи «ПриватБанк» становить близько 6%, і зміна ситуації в російському банку не вплине на показники роботи всієї банківської групи, представленої в 12 країнах і, насамперед, в Україні.
«Москомприватбанк» не має зобов’язань перед українським «ПриватБанком» і з економічного погляду не має впливу на роботу банку на українському та інших ринках, – зазначив Олександр Дубілет. – Ми сподіваємося, що нічим необґрунтований політичний тиск на «Москомприватбанк» не переросте в економічний, у результаті якого можуть постраждати клієнти російського банку».
Сьогодні «ПриватБанк» обслуговує понад 22 мільйони корпоративних і роздрібних клієнтів у 12 країнах світу, серед яких – Україна, Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан. У рейтингу ТОП-1000 світових банків «ПриватБанк» посідає 8 місце в десятці найбільших банків Центральної та Східної Європи. За даними «РІА.Рейтинг», у 2013 році «ПриватБанк» увійшов до ТОП-10 банків СНД.