Новини на ВІККАЕкономічні новиниУ Черкасах відзначили переможців конкурсу мікрогрантових проектів "Село: Кроки...

У Черкасах відзначили переможців конкурсу мікрогрантових проектів "Село: Кроки до розвитку"

-

- Advertisment -

МХП продовжує заохочувати власників малого бізнесу, надаючи реальні шанси для розвитку сіл України. В рамках чергового конкурсу мікрогрантових проектів для сільських громад було зібрано чимало ідей, реалізація яких позитивно вплине на економічний стан Черкащини. І все заради того, аби розвивати сільську місцевість разом з його жителями. Керівництво МХП радо зустрічає активність підприємців. Стверджують: було нелегко, адже конкурс передбачав 25 переможців. Достойних проектів було більше, тому обрали 28 найкращих. Відзнака за перемогу для кожного з них – 50 тисяч гривень.

Дмитро Камбулов, радник голови правління МХП:

"Ми вважаємо, що саме черкаська земля заслуговувала, можливо, й більшу частину тих грандів, які ми передбачили цим проектом. Ми сподіваємось на успішність вашого бізнесу, ми сподіваємось, що ви будете корисними для ваших громад. Тому я всіх вас вітаю і запрошую вас до співпраці".

Бізнес в селі можна не тільки розвивати з нуля, а й розширювати, впевнена Вікторія Нагірняк – керівник КСВ напряму в МХП. Але для цього потрібен поштовх.

Вікторія Нагірняк, керівник напряму "Корпоративна соціальна відповідальність МХП":

"Просто потрібно показати, що ви як учасники можете придумати ідею, ви можете з відповідною підтримкою реалізувати те, що ви хочете. І отримати результат".

Підняти село – одна з головних цілей, яку передбачав конкурс. Та завдяки таким проектам досягається і не менш важлива мета: люди починають вірити у власні сили і працювати на рідній землі.

Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО "Ресурсний центр АНГО":

"Щоб дати можливість зайнятися тут бізнесом, щоб люди побачили перспективу, що вона є".

Одними із щасливих переможців конкурсу стала сім’я Стоянових. Зізнаються: до кінця не вірили у свою перемогу, поки не почули доленосний дзвінок від організаторів мікрогрантового проекту. Емоції не можливо передати словами, каже пані Валентина. А от її чоловік Юрій вже знає, куди підуть отримані 50 тисяч гривень.

Юрій Стоянов, виконавчий директор кооперативу:

"Ми започаткували одну з програм, яка передбачає вирощування овочів. Ми плануємо розширити цю програму. Хочемо вирощувати голандські сорти картоплі на крапельному поливі".

Валентина Стоянова, голова кооперативу:

"Мене переповнюють почуття радості".

Конкурс зібрав всіх, хто бажає не тільки самостійно працювати на Батьківщині, а й залучати до своєї справи інших селян. Це дозволить людям не їхати на заробітки за кордон, а лишатися з родиною і працювати на рідній Черкащині.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах водій збив літнього чоловіка вночі на переході

Поліцейські затримали водія, який скоїв наїзд на пішохода у Черкасах. Про це пише Поліція Черкащини. ДТП сталася 22 листопада на...

Два шахеди знищили цієї ночі над Черкаською областю

З тривогою через ворожі БпЛА почалась ця доба в Черкаській області. Про це пише начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. "У...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x