Тричі на тиждень маю "вечірні посиденьки" в хлоп’ячій роздягальні секції з карате, бо в мене є власний каратист, якому 8 років. Годину очікування дітлахів мами проводять у розмовах про те-се. І тут одна з мам із жалем розповідає, що не змогла купити квитки на потяг, а відпустку на роботі вже оформила й що робити не знає – треба сина відвезти до бабусі у Мелітополь.
Не довго міркуючи, пропоную їй подивитися квитки у Приват24, а раптом є. Через хвилину ми бачили 3 варіанти потягів до Мелітополя й вибір від плацкарту до люксу. Ще хвилина пішла на купівлю двох білетів в мобільному додатку Приват24. Тож ми купили квитки на потяг банально сидячи у хлоп’ячій роздягальні та за кілька хвилин. Так би мовити лайфхак для подорожуючих.
Тож якщо у касі залізничного вокзалу квитків немає, не все ще втрачено – варіанти завжди є.
Способи придбання квитків на потяг:
– через Інтернет-банк "Приват24";
– на сайтi bilet.pb.ua;
– за допомогою мобільного додатку Приват24;
– через термінали самообслуговування;
– за безкоштовним телефоном 3700.
Особливості електронних квитків на потяг:
База квитків банку збігається з базою даних Укрзалізниці для надання клієнтам найбільш актуальної інформації про вільні місця та ціни.
Електронний квиток із QR-кодом не треба попередньо обмінювати в касах вокзалу – достатньо його роздрукувати.
На напрямки за межі України, а також на потяги, що не забезпечені терміналами для зчитування QR-кодів, потрібно купувати квитки за кодом замовлення. Код замовлення необхідно обміняти на звичайний квиток не пізніше ніж за півгодини до відправлення потяга.