Новини на ВІККАВіККА-новиниЗасмагайте з розумом!

Засмагайте з розумом!

-

- Advertisment -

Спека захопила місто. Черкаські термометри зашкалюють. Більшість відпочивальників кинулися до річки. Утім, лікарі застерігають: сонячні промені не такі вже й безпечні. Надмірна інсоляція може викликати рак шкіри та меланому. Сьогодні ці недуги посідають перше місце в структурі онкологічних захворювань. На Черкащині їх кількість стабільно висока. З початку року в області зафіксували 17 випадків захворювань на меланому та 105 на рак шкіри. Більше про «сонячні хвороби», знає Юлія Доброскок.

Перебувати на сонці людині дуже корисно. Сонячне проміння підтримує усі життєво-важливі функції організму, сприяє виробленню вітаміну D3, який ще називають «сонячним гормоном». Він підсилює імунітет та покращує кровообіг. Утім, надто захоплюватися сонячними ваннами не варто, застерігають лікарі.
Наталія Корновенко, лікар хірург-онколог Черкаського онкодиспансеру: «Надмірна засмага – вона некорисна, призводить до зневоження шкіри, її старіння, захворювань онкологічних».
Щоб цього уникнути засмагати слід правильно.
Наталія: «Вранішній час найкращий. Краще загоряти 1 годину в день і не зловживати».
Наталія Корновенко, лікар хірург-онколог Черкаського онкодиспансеру: «В першу чергу потрібно засмагати в години не активності сонця. Це до 10 години ранку і після 17 години вечора».

У цей проміжок часу теплова дія сонця незначна, а кількість корисного ультрафіолету – найбільша. Засмагати слід поступово, тривалість перших сонячних ванн не повинна перевищувати 20 хвилин. Особливо уважними до сонячних «сеансів» слід бути літнім людям та дітям. А ось тим, у кого на тілі багато родимок, лікарі засмагати взагалі забороняють.
Наталія Корновенко, лікар хірург-онколог, Черкаський онкодиспансер: «У людей, у яких багато невусів, їм взагалі протипоказано загоряти, бо це може викликати появу меланоми».
Тим, хто вирішив засмагати, косметологи радять захищати шкіру від шкідливих променів.
Ірина Русанова, продавець–консультант магазину: «Сейчас очень жарко и важно защитить себя от ультрафиолетовых лучей».
На допомогу прийдуть сонцезахисні засоби. У продажу їх – безліч.
Ірина Русанова, продавець–консультант магазину: «Это спреи, сливки для загара, разные крема».
Інна: «Я кремами не користуюсь, лише як позагоряю, тоді наношу крем для загару».
Аби захистити свою шкіру від сонячних опіків, появи пігментних плям, передчасних зморшок та сухості шкіри, варто застосовувати засоби з ультрафіолетовим захистом не менше 15-20 одиниць. Їх потрібно наносити на відкриті частини тіла за 20 хвилин до виходу на вулицю, стверджують косметологи. Це, хоча й несуттєво, але захистить відпочивальників від згубного впливу сонячного проміння.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині власники елітних автомобілів сплатили понад 4 млн грн транспортного податку

З початку 2024 року на Черкащині власники преміальних легкових автомобілів сплатили 4,3 млн грн транспортного податку. Про це повідомляє...

У Черкасах попрощалися із загиблими воїнами

У Черкасах попрощалися із захисниками, які віддали за Україну свої життя. Максим Валерійович Савенков народився у Черкасах, навчався у...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x