«За 80 днів до кінця світу». Унікальну полартвиставу за мотивами твору Жуля Верна вперше презентували в Черкасах. На сцені кращі представники свого жанру: танцюристи, пілоністи, жонглери, акробати та каучукові люди. За режисера й хореографа-постановника Олександр Лещенко. Відомий за проектами «Танцюють всі» та «МАЙДАН’S». Чи відбувся сценічний апокаліпсис – Ольга Скорик.
Так артисти балету налаштовуються перед дебютом на черкаській сцені. Учасники полартшоу привезли унікальну за жанром виставу «За 80 днів до кінця світу».
Це перший в історії спектакль на пілоні. Тобто на жердині. Крім того, тут синтез різноманітних жанрів. У виставі задіяні кращі танцюристи, акробати, повітряні гімнасти, полденсери, паркурники та каучукові люди. Досі подібної вистави ніхто не робив.
Альона Лебедєва, президент «NewPeopleProduction», організатор танцювального спектаклю «PoleArtShow»: «Первое шоу проходило в форме концерта. Решили второе шоу сделать в форме спектакля с одной сюжетной линией. Начали выбирать произведения. Саша Лещенко предложил, у него были наброски, он давно мечтал сделать спектакль по мотивам Жуля Верна «За 80 дней вокруг света».
Та від оригіналу лишились хіба що головні герої й ідея навколосвітньої подорожі. Решту сценаристка та виконавиця ролі часу Ліна Верес переписала.
Ліна Верес, танцівниця, автор сценарію «PoleArtShow»: «Мой герой – это образ времени, мистического персонажа, который, может, есть, может, это мы сами, наши мысли, поступки, то, что контролирует результат нашей жизни».
Саме з часом головний герой містер Фог – він же Олександр Лещенко – укладає угоду та вирушає в навколосвітню подорож. Якщо не встигне за 80 днів, настане кінець світу. На заваді головному герою безліч перешкод. Не простіше було і поза сценою, зізнається режисер.
Олександр Лещенко, режисер, хореограф-постановник: «Ставили этот спектакль за невероятно короткие сроки. А нам было очень интересно. Мы даже подсчитали, что вложились в 80 дней репетиционных «За 80 дней до конца света».
Музику спеціально для спектаклю написав український композитор Дмитро Саратський. Автором до півсотні яскравих костюмів стала українська дизайнерка Влада Назик. Півторагодинна історія і на сцені, і в житті завершилась «happy end».