Новини на ВІККАВіККА-новиниУ місті відкрили сучасний скейт-парк

У місті відкрили сучасний скейт-парк

-

- Advertisment -

У черкаських любителів екстремального спорту свято. У місті відкрили перший та єдиний критий скейт-парк. На його появу скейтбордисти чекали три роки. І нарешті дочекалися. Створив новий парк очільник федерації велосипедистів у Черкаській області Дмитро Чорнопищук. Цю ініціативу підтримала активна молодь. Офіційно екстремали його відкрили 2 травня. Однак роботи з облаштуванню ще тривають, каже Наталя Кириленко.

Нарешті дочекалися. Черкаські любителі екстремального спорту із власним майданчиком. Облаштовують парк представники обласної федерації велоспорту. Приміщення безкоштовно надав депутат міської ради Андрій Більда. Тепер скейтери та ролери можуть тренуватися не на вулицях міста, а у спеціально створеному для цього місці. На критий скейт-парк спортсмени-любителі чекали три роки.
Дмитро Чорнопищук, голова Федерації велосипедистів у Черкаській області: «Ця культура трохи відрізняється від інших. Цим людям потрібне місце, де їм би ніхто не заважав, це по-перше, а по-друге, потрібне хороше покриття. Тут високі стелі, багато місця для виконання трюків».
Тут можна кататися як на роликах, скейтбордах, так і на велосипедах. До того ж безкоштовно. Господарники вже побудували міні-рампу та фанбокс. А ще скейт-парк чекає на мистецьке оновлення. Невдовзі тут на стінах з’являться графіті. Потому тут будуть проводити концерти. Акустика, говорять організатори, дозволяє.

Дмитро Чорнопищук, голова Федерації велосипедистів у Черкаській області: «Багато хто взагалі не вірив, що з’явиться парк. Не перший рік цю тему порушували, але ми це зробили. Хлопці задоволені, тому що конструкції, можливо, не фірмові, але для катання вони зручні, тому що їх будували самі спортсмени».
Руслан – найдосвідченіший скейтбордист у Черкасах. Більше шести років він підкорює різні траси. Тепер допомагає в облаштуванні парку. Самотужки робить креслення конструкцій. Потім втілює їх у життя.
Руслан, скейтер: «Спасибо Диме за то, что он нам помогает, он завозит то оборудование, которое необходимо для постройки, а мы уже из него делаем. Это лучше, чем сидеть в подворотне. За счет спорта я избавился от многих вредных привычек, я постоянно держу себя в форме».
Максим займається скейтбордингом трохи менше, ніж Руслан. Однак у майстерності не поступається. Бо тренується щоденно. У цьому виді спорту хлопця не лякає навіть ризик отримати серйозні травми.
Максим, скейтер: «Падать у нас аккуратней получается, со временем у человека вырабатывается такое умение. Главное, беречь голову, когда падаешь, надо руки вперед держать, хотя можно счесать и руки, но это лучше, чем счесать голову».
Організатори обіцяють: калічитися тут не будуть. Для цього вони куплять страховки. Попереду завершення робіт. Потому в цих стінах планують відкрити ще й школу зі скейтбордингу та катання на роликах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Прапори військових частин тепер можна побачити у Черкасах у Свято-Михайлівському соборі

У Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі відбулася визначна подія — під куполом храму встановлено прапори військових частин, які належать до...

На Черкащині перші морози та снігопад змінилися потеплінням

В області вночі спостерігалися невеликі морози, але вдень позитивні температури та дощі швидко знищили зимові краєвиди. Про це повідомляє...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x