У Дитячій школі мистецтв відкрили оновлену малу залу. На неї учні та викладачі чекали майже два роки. Оновили мистецьку студію силами міста. Тепер, кажуть, подібних цьому закладу у Черкасах немає. У подяку вихованці школи створили справжнє театральне дійство. Як це було розкаже Ірина Головка.
Замість офіційного прийому – театральне дійство. Так зустрічають гостей учні Школи мистецтв. 13-річна Іра навчається тут уже 8 рік. Дівчина пригадує стара зала зовсім не рівня новый.
Ірина Щепак, учениця Дитячої школи мистецтв: "Він був, але дуже скромний, такий, що прийти можна, але не дуже приємно. Тепер заходиш і приємно дивитися, приємно сидіти, дуже багато світла там і класно. Тому, що відчувається тепло і те, що про нас хтось піклується. Дуже приємно".
Олексій на відкритті зали – художник. Пояснює, у нього така роль. Він уже 5-тий рік навчається на театральному відділенні. Каже: створили таку атмосферу, бо зал оновлений у стилі 17-18 століття. Й запевняє, їхня школа – особлива.
Олексій Карпенко, учень Дитячої школи мистецтв: "Вона одна на усі Черкаси. Тільки тут можна навчитися тому, де не навчися ніде".
На відкриття оновленого малого залу, говорить директор Наталія Комарова, чекали з моменту створення школи. А це майже сорок років.
Наталія Комарова, директор Дитячої школи мистецтв: "Наші дітки будуть там займатися, як у актовому залі, так і у малому залі. І вони дійсно такі натхненні, коли побачили малий зал і дітки тільки там хочуть знаходитися".
Школа мистецтв, говорять у міському департаменті освіти та гуманітарної політики, один із найбільших естетичних закладів у Черкасах. Тут навчають більше семиста дітей. Оновлювали малу залу силами міського бюджету майже за 2 роки. До цього – скільки ж ремонтували велику актову залу.
Валентина Шепецька, начальник управління культури Департаменту освіти та гуманітарної політики: "Від того на стільки створені умови, я вважаю, що рівень естетичного виховання значно підвищується тому, що діти на сьогодні, це уже сучасні діти, вони реально можуть бачить, співвідносить, аналізують і ті умови, у яких вони займаються, і ті форми роботи, які практикуються. Це лише підсилює виховний та навчальний ефект".
Мала зала, кажуть у школі, слугуватиме здебільшого для занять колективів музикою. Його відразу ж перевіряють.