Новини на ВІККАВіККА-новиниУ черкащанина вдома – пташине царство

У черкащанина вдома – пташине царство

-

- Advertisment -

Численне птаство. Голуби, фазани, павичі, мандаринки, горлиці й орли – всі оселилися у дворі жителя села Костянтинівка, що на Черкащині. Цих екзотів зібрав у себе вдома колишній металург Володимир Саражa. Птахами чоловік захопився з дитинства. Відшуковує рідкісні види колекціонер по всій Україні, розводить приплід і навіть їздить із ними на виставки.

Ось ця качка-мандаринка – одна з найулюбленіших пташок у колекції Володимира Михайловича. За її дорогоцінний окрас чоловік віддав півтори тисячі гривень.

Володимир Саража, колекціонер птахів: «Подобається мені! Я – мисливець, багато про них читав. Мандаринки та каролінки – найгарніші».

Усього в колекції Володимира Саражі зі Смілянщини – понад сто рідкісних птахів. Серед них – декоративні голуби, куріпки, горлиці, фазани й орли. Усі живуть у дворі чоловіка та добре товаришують між собою. Ось ця індичка навіть стала прийомною мамою для двох сріблястих павичів.

Володимир Саража, колекціонер птахів: «Коли заквоктала, під неї підклали яйця павичів. Вона їх висиділа, їй однаково, кого висиджувати. Можна і орлині яйця підкласти – висидить. А от чи полюбить – не знаю».

Захоплюватись птахами колишній металург почав ще зі школи. Спочатку колекціонував голубів. А п’ять років тому його привабила екзотика. Чоловік зізнається: таку маленьку птахофабрику тримати вдома недешево, та за гроші Володимир Михайлович не переймається. Адже це – для душі.

Володимир Саража, колекціонер птахів: «Для мене що означає? Ну, я відпочиваю тут. Я і працюю коло них, але я і відпочиваю. Любов є, притому велика. Якби не було любові, то не було б цього, цих птахів».

Підтримують захоплення колекціонера також рідні та друзі.

Світлана Саража, дружина: «В детстве, когда он рос, ему голубей хотелось. Не было, не мог купить, а теперь – вот. Все строил сам, молодец!».

Микола Борщ, друг: «Він займається цим давно, з дитинства. Потім і ми коло нього були. Разом до школи ходили, трішки почали займатися цим питанням».

Своїх екзотичних пернатих чоловік регулярно возить на виставки. А ще – влаштовує екскурсії для усіх охочих у власному дворі.

Аліса Іващенко, сусідка: «Таке відчуття, наче в зоопарку. Багато пташок, звірі бігають».

Є в міні-зоопарку Володимира Михайловича і лісові мешканці – білки, зайці та дві косулі. Їх принесли односельці. Чоловік планує і надалі розширювати колекцію і придбати таких рідкісних пернатих, як глухар і дрохва.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкаському районі “Ауді” збила пішохода

У Черкаському районі в ДТП загинув пішохід, поліція розслідує кримінальне провадження. Повідомляє Поліція Черкащини. Автопригода сталася ввечері 28 листопада в...

Як задекларувати вогнепальну зброю на Черкащині: порядок дій та адреси

Закон  про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України набув чинності в Україні 25 листопада. Документ вдосконалює порядок отримання,...

Цікаве:

Гравіювання на шкірі: як змінювалась його роль в історії

Гравіювання на шкірі – це техніка, яка має багатовікову...

Як під’єднати телефон до комп’ютера?

Під час купівлі нового телефона в комплекті обов'язково має...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x