Новини на ВІККАВіККА-новиниНиркова епопея, що п’ятий рік триває в Черкасах, може...

Ниркова епопея, що п’ятий рік триває в Черкасах, може врешті скінчитися (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

Ниркова епопея, що п’ятий рік триває в Черкасах, може нарешті скінчитися. Новопризначений очільник області заходився шукати гроші для клініки «Фрезеніус». Сьогодні Юрій Ткаченко їздив на оглядини в обидва діалізні центри: і у приватний, і в державний. Аби почути скарги та пропозиції від хворих і лікарів. Подробиці в сюжеті.

Близько обіду владна автівка паркується під вікнами обласної лікарні. Тут для керманича області проводять екскурсію гемодіалізним відділенням. Перші співрозмовники губернатора – пацієнти, що прийшли на процедуру.
Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА: «Хотіли почути від вас, чи задоволені і які проблеми існують».
Олександр аж зі Шполи возить хворого батька. Каже: за два роки лікування претензій до тутешніх лікарів жодних.
Олександр Кожин, син пацієнта: «У мене немає просто зауважень ніяких. Немає».
Що претензій не може бути, упевнений і головний лікар. Каже: і обладнання, і персонал тут на вищому рівні.
Олександр Дудник, головний лікар Черкаської обласної лікарні: «Працює 14 медичних сестер, 8 санітарок, 3 техніки і 1 інженер. Звичайно, тут є певна ротація кадрів. Але тут і робота тяжка. Бо вимоги до персоналу тут дуже високі».
Зауваження до роботи персоналу ось у цього хворого. Артем тут п’ятий рік. Каже: мріє про діаліз у «Фрезеніусі», а не тут.

Артем Андрєєв, пацієнт гемодіалізного відділення обласної лікарні: «Ставлення персоналу тут 50 на 50. Буває нормальне, а буває – ні. У мене гемоглобін 66. Мені ніхто про це не сказав».
А це вже інша екскурсія – приватною клінікою. Про обласну лікарню тутешні відгукуються недобре.
Ольга Артеменко, пацієнтка «Фрезеніусу»: «Мы были просто недоочищенные. Не хочу наговаривать, но мы пришли плохие. И цвет лица, и показатели все у нас были другие. Нам сказали – потерпите, мы все восстановим. И в самом деле».
Про безнадійних хворих, яких тут поставили на ноги, розповідає і головний лікар «Фрезеніусу». Мовляв, смертність у приватній клініці нижча в рази.
Володимир Новаківський, головний лікар клініки «Фрезеніус»: «Коли ми надавали невідкладну допомогу. Один був лікар, одна медсестра, вони вже були в термінальному стані. Втрачали свідомість. Їм було відмовлено в обласній лікарні».
Що приватна медицина прогресивніша – владці не заперечують. Проте лікувати людей коштом бюджету тут не мають права: безоплатне медичне обслуговування, відповідно до закону, мають надавати лише в державних установах.
Володимир Брожик, начальник управління охорони здоров’я ОДА: «Ми, медики, не маємо права направляти у приватну клініку, бо це розцінюється як корупційна складова. Там кримінальна відповідальність».
Свій «діагноз» ні «Фрезеніусу», ні обласній лікарні новопризначений очільник області поки не поставив. Каже, потрібен час, аби розібратися в ситуації.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах водій збив літнього чоловіка вночі на переході

Поліцейські затримали водія, який скоїв наїзд на пішохода у Черкасах. Про це пише Поліція Черкащини. ДТП сталася 22 листопада на...

Два шахеди знищили цієї ночі над Черкаською областю

З тривогою через ворожі БпЛА почалась ця доба в Черкаській області. Про це пише начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. "У...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x