На Черкащині мобілізують 30 лікарів. Усі вони спочатку проходитимуть спецпідготовку, а потім поїдуть на передову. Повістки отримуватимуть лише ті лікарі, які працюють у Черкасах та райцентрах. Медиків із сільської місцевості мобілізувати не будуть. Про це написала одна із черкаських газет – більше цікавого у нашому огляді.
На зв’язку
Черкаські самооборонівці чутимуть міліцейський радіозв’язок. Пише "Вечірка". "Автомайдан", "Самооборона Майдану" та "Ультрас" об’єднують зусилля для патрулювання Черкас. Тепер активісти тісно співпрацюватимуть з батальйоном ППС. Матимуть спільний радіозв'язок і чутимуть міліцейські хвилі.
Хлібопекарні для АТОвців
У Смілі створюватимуть міні-пекарні для бійців АТО. Проект мобільних польових хлібопекарень розробив тамтешній машинобудівний завод. Інформує "Черкаський край". Армійські хлібопічки розміщуватимуться у спеціальних вагончиках. Одна така зможе виготовити з півтисячі буханців на добу. Вартість однієї установки складе 500 тисяч гривень.
"Спілка біженців"
У Черкасах створили спілку біженців. Йдеться у "Акценті". Вона не лише об’єднує переселенців із окупованої території. У ній турбуються про працевлаштування та гідні умови проживання східняків. Зокрема, аби забезпечити переселенців останнім – керівники спілки пропонують місцевим владцям привести до ладу довгобуди. У них, кажуть, можна оселити біженців.
Рак – не вирок
Щорічно у світі виявляють близько 10 мільйонів випадків онкозахворювань. Третину пацієнтів врятувати не вдається через пізнє виявлення хвороби. Адже рання діагностика і сучасні методи лікування дозволяють подовжити життя хворому. А часто й навіть домогтися повного одужання. Про це в інтерв’ю "Новій Добі" розказали черкаські лікарі онкологи.