30 творів живопису та графіки в Черкаському художньому музеї представили троє молодих художників: Володимир Сінусік, Ірина Чернявська та Костянтин Мелах. Для випускників Черкаського національного ця експозиція – мистецький дебют. Нині молоді митці – в пошуку власного стилю та належної майстерності. Їхні роботи вже встигла оцінити Марина Лук’яненко.
Свіжі емоції, творчий первень і молодеча енергія панують у виставковому залі Черкаського художнього. 30 творів живопису та графіки тут презентують троє юних дарувань: Володимир Сінусік, Ірина Чернявська та Костянтин Мелах. Роботи художників вирізняються манерою виконання, жанровою палітрою та кольоровою гаммою.
Володимир Сінусік вирішив стати митцем ще в дитинстві. Хлопчиком він відвідував художню школу.
Ганна Чуприна, викладач образотворчого мистецтва: «Вова прийшов до мене у 8 років. Маленьким, із великими очима, із захопленим поглядом. Таким він залишається і зараз. Там такий характер, така впевненість у тому, що він знайшов свій шлях і завжди буде йому вірний. Я думаю, що він буде справжньою гордістю Черкас».
Нині юнак працює над натюрмортами, пейзажами та портретами. Тяжіє, за його ж словами, до школи старих художників.
Володимир Сінусік, художник: «Я зараз хочу працювати, як художники, які раніше малювали, 100, 200 років тому, й рівнятися на них».
Костянтин Мелах серйозно захопився мистецтвом уже в університеті. На своїй першій персональній виставці художник представляє графічні роботи. Це серія «Бабусі».
Костянтин Мелах, художник: «Я люблю малювати людей похилого віку. Якщо пейзажі, то це сільські мотиви, розбиті дороги й розвалені хати. Колись я може буду щось малювати у стилі ню, якихось прекрасних дам».
Про захід схвально відгукуються педагоги юних митців. Кажуть: виставка – це вкрай необхідний етап у творчому розвитку кожного художника.
Віктор Олексенко, заслужений художник України: «Мабуть, це вперше наші студенти таку групову виставку зробили. Дуже було б добре, аби цей приклад наслідували студенти й робили такі виставки частіше».