«Міс Черкащини» не допустили до участі в конкурсі «Міс Україна». Послалися на те, що вона захворіла. Сама Ліна Кондес про свою неучасть теж дізналася випадково. Експерти в індустрії краси дивуються: Ліна мала всі шанси стати віце-міс або й міс України. Про скандал пишуть у черкаських газетах. Більше – в огляді преси.
Земляк-мільярдер
Уродженець Черкащини – в десятці найбагатших в Україні, повідомляє «Прес – Центр». Голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк увійшов до першої десятки рейтингу найбагатших українців, що всьоме уклав журнал «Фокус». Його статки журнал оцінив у 1,5 мільярда доларів – сума, яка і не снилася його рідному Катеринополю, де мільярдер народився 44 роки тому. Його холдинг спеціалізується на виробництві курятини й торгівлі м’ясопродуктами. Крім того, Юрій Косюк планує увірватися на вітчизняний ринок біогазу.
Скандальна краса
24-річну Ліну Кондес, яка нещодавно вдягнула корону «Міс Черкащина-2013», не допустили до участі в конкурсі «Міс Україна-2013», який пройшов 30 березня в Києві. Причому дізналася вона про це зранку, в день самого конкурсу. Про скандал пишуть «Вечірні Черкаси». Хтось зателефонував «зверху» до організаторів і сказав, щоби черкащанку прибрали. А зі сцени оголосили, що вона дуже захворіла й у неї температура 40. Ліна справді хворіла, але не настільки, щоб її зняли з конкурсу. У неї боліло горло та був нежить. Офіційний представник конкурсу «Міс Україна» у Черкасах Олександр Толчинський говорить, що неучасть Ліни в конкурсі стала для них несподіванкою. Водночас ніхто з організаторів нічого не коментує.
Секонд-хенд заборонять?
Українські нардепи знову взялись за ринок секонд-хенду, пише «Черкаський край». Вони хочуть підвищити ввізні мита на ношений одяг і навіть заборонити ввезення таких речей в Україну. Секонд-хенд може подорожчати на 40%. У Верховній Раді зареєстровано два законопроекти, які можуть завдати удару по ринку секонд-хенду. Свої заборонні ініціативи народні депутати пояснюють турботою про економіку України, національного виробника та здоров’я населення.
Несолодке життя
Жителів Пальміри довели «до ручки», пише «Акцент». Люди благають уряд не допустити вимирання селища. Після того, як зупинили Пальмірський цукровий завод, більша частина працездатного населення селища Пальміра Золотоніського району залишилась без роботи, адже завод був містоутворювальним підприємством. У зв’язку із зупинкою підприємства, водопостачання в багатоквартирні будинки припиниться. Школа, дитсадок, 500 квартир залишаться без води та каналізації. Місцева влада нічого не робить – жителі звертаються до останньої інстанції з надією на допомогу.