Новини на ВІККАВіККА-новиниМамо, мене пограбували...

Мамо, мене пограбували…

-

- Advertisment -

У Черкасах почастішали випадки пограбувань школярів. З початку року вже зафіксовано близько вісімдесяти таких інцидентів. Найчастіше злочинці полюють на мобільні телефони школярів. Щомісяця в Україні, за даними міліції, крадуть понад дві тисячі мобільних. Неофіційна цифра може бути у 5-7 разів більшою. Як вберегти свою дитину від шахраїв – дивіться у наступному сюжеті.

Вже два роки використання мобільних під час навчального процесу – табу і для вчителів, і для учнів. Утім, заборонити школярам взагалі мати телефони – нині неможливо.
Ірина Василенко, заступник директора з виховної роботи спш № 33: «Зараз мобільний телефон став вже не атрибутом якогось надзвичайного достатку сімей чи якимось предметом вихваляння перед кимось. Він вже є певною необхідністю».
Відтак мобільні телефони є не лише в старшокласників, а й у найменших учнів. І саме вони найчастіше стають жертвами шахраїв, ласих до телефонів школярів. Лише за дев’ять місяців цього року зафіксовано 40 таких випадків. Як розповідають у міліції, злочинці зазвичай працюють за однією схемою. Діють перед або після занять, поблизу шкіл. Знайшовши потенційну жертву, «входять у довіру» і забирають телефон. Найчастіше шахраї просять мобільний, аби комусь терміново зателефонувати, викликати швидку допомогу чи міліцію.
Сергій Савенко, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС в Черкаській області: «Злочинець підходить до дитини.

Під приводом, що він працівник міліції, просить школяра показати свій телефон. Мовляв, схожий перебуває у розшуку.
Розкрити подібні злочини – надзвичайно складно. Відтак краще їм запобігати. У школах для цього проводять спеціальні бесіди з учнями.
Ірина Василенко, заступник директора з виховної роботи спш № 33: «Ми розповіли батькам на зборах про способи, як вберегти дітей від впливу на них шахраїв, злодюг».
Аби не стати жертвами пограбувань, правоохоронці радять дітям уникати спілкування з незнайомими.
Сергій Савенко, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС в Черкаській області: «Якщо забирають телефон, необхідно неповнолітньому звернутися за допомогою або підійти до перехожих, привітатися і піти з громадянами».
Якщо ж уникнути грабежу не вдалося – слід відразу розповісти про подію дорослим та зателефонувати до міліції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Держава не змогла продати оборонний завод у Смілі: названі причини

Фонд державного майна не зміг продати з аукціону будівлю державного підприємства «Оризон» у Смілі. Оголошений аукціон так і не...

У Черкасах жінка пограбувала потерпілу в під’їзді, погрожуючи ножем

41-річну жінку з Черкас затримано за підозрою у вчиненні розбійного нападу. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.  Злочин стався...

Цікаве:

Пральна машина Electrolux – особливості, зручності, поширені поломки

Пральна машина Electrolux – це техніка преміум-класу, відома своєю...

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x