Човник «Дискавері» закріпили на спеціально обладнаному «Boeing 747», який вилетів із космодрому на мисі Канаверал рано вранці та попрямував у бік Вашингтона. Багато людей зібралися біля Білого дому, аплодуючи прощальному польоту шатлу над столицею США.
Ерік Пламмер, глядач: «Човник був з нами 30 років. Це було видатне досягнення технології, яке демонструє провідне становище американської техніки в космічному просторі. Отже, це свого роду прощання, але в той же час приємно бачити його, цікаво було поспостерігати за ним».
В’єнн Кларенпелтер, глядачка: «Він такий величезний, приголомшливо. Не можу повірити, що його справді запускали в космос».
«Дискавері» – флагман серед трьох човників НАСА, що збереглися. Його кар’єра почалася в серпні 1984 року, а завершилася в березні 2011-го. За 27 років шатл здійснив 39 космічних польотів, провів у космосі 365 діб і пролетів більше 200 мільйонів кілометрів.
Ерін Оберсті, глядачка: «Мені було цікаво спостерігати за дітьми довкола – вони дивилися з таким захватом!!! Програма завершується, але човник зберігатиметься в музеї. Я сподіваюся, що це надихне деяких із цих дітей продовжувати розвиток космічної програми різними шляхами».
Річард Уолкер, глядач: «Я вийшов із космічної програми «Спейс шатл» у 2010 році, тому спостерігати за цим польотом – це як знак добре виконаної нами роботи в еру космічних човників».
Зробивши коло пошани над столицею, «Boeing» із човником приземлився у вашингтонському міжнародному аеропорту Далласа. Тепер «Дискавері», як і обіцяно, передадуть Національному музею авіації та космонавтики Смітсонівського інституту.