Конфлікт інтересів. Поки дощі підтоплюють оселі стареньких бабусь, їхні сусіди заважають комунальникам ремонтувати дорогу. На вулиці Василини розгорівся справжній скандал. Роками пенсіонерки оббивали пороги державних установ в надії поремонтувати дорогу. Коли комунальники розпочали роботу, їхні сусіди почали заважати будівництву. У конфлікті розбиралася Юлія Кропива.
На вулицю – лише в калошах. А під ноги ще й мішки намостила. Пенсіонерка Раїса Петрівна з усіх сил бореться із водяною стихією. Кожен дощик для неї, як вселенський потоп.
Раїса Степанова, пенсіонерка: «Журчить, ллється, вода затекла в телефонний люк, тріснув куток хати, повідпадала цегла над вікнами. Кажуть, буде біда».
Про свою біду Раїса Петрівна розповідала і обласним, і міським чиновникам. Нарешті достукалася. А тут – нова біда. Сусіди стають на дорозі.
Юлія Кропива, кореспондент: «Жителі по вулиці Василини поділились на друзів та ворогів комунальників. Одні просять, щоб дорогу швидше поремонтували, інші – заважають працювати і , навіть, погрожують робітникам».
Машиніста автогрейдера Сергія ледь не побили, не дали й до кінця робочого дня допрацювати.
Сергій, машиніст автогрейдера: «Вона сказала, що нам не потрібна дорога, потрібно лише відвести воду. Не дали навіть закінчити роботу».
Сусідка Тетяна, яка живе на підвищенні, сама позакидала ями.
Свої паркани – рідніші. Сусідам не болить чуже горе.
Борис Оніщенко, начальник КП «ЧЕЛУАШ»: «Вийшли люди з отих будинків, кажуть, ми не хочемо, щоб бризкали бруд на наші паркани, щоб тут був рух транспорту».
Начальник комунального підприємства демонструє проект реконструкції дороги – все законно.
Борис Оніщенко, начальник КП «ЧЕЛУАШ»: «По землі вода не стече. Потрібно заасфальтувати дорогу, на деяких ділянках підняти дорогу, на деяких зняти».
Нині робітники знову риють ями. Утім, комунальники не знають напевне, чи пані Тетяна не закидає землю знову.
Тим часом пенсіонерка Раїса Петрівна просить у небесної канцелярії сонця. Адже ще одного дощу її оселя може й не витримати.