Новини на ВІККАВіККА-новиниКиївські дослідники вивчали роботу черкаських судів

Київські дослідники вивчали роботу черкаських судів

-

- Advertisment -

Перевірка судів. Київський благодійний фонд опитав громадян, чи задоволені вони роботою черкаських осередків справедливості. Відвідувачі оцінювали їхню діяльність за шістьма параметрами, що стосувалися здебільшого зручності та комфортності обслуговування. А от про якість винесених рішень в опитуванні не йшлося. Аби ліквідувати виявлені больові точки в роботі закладів Феміди, дослідники для кожного випадку розробили спеціальні рекомендації. Детальніше – в сюжеті.

Київський благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» протягом останніх 8 місяців вивчав, як громадяни оцінюють роботу українських судів. До переліку досліджуваних потрапили кілька закладів Феміди Івано-Франківська, Одеси та два черкаські – обласний апеляційний та Чорнобаївський районний. Основні критерії оцінки: фізична доступність до суду, зручність і комфортність перебування в суді, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи суддівського апарату й окремого судді.

Володимир Купрій, виконавчий директор благодійного фонду «Творчий центр ТЦК»: «Громадяни не оцінювали, наскільки суд справедливий. Але вони оцінювали, наскільки комфортно, наскільки поважно, доброзичливо ставилися доних під час відвідування суду. Наскільки достатньо інформації в суді, наскільки клієнт задоволений приміщенням і т.д.».

Камені спотикання, на які вказують відвідувачі, оприлюднені у спеціальному звіті. Найчастіше черкащани нарікають на відсутність допоміжної інформації, адже багато людей погано орієнтуються в роботі суду, на брак приміщень і умов для відвідувачів із особливим потребами.

Володимир Купрій, виконавчий директор благодійного фонду «Творчий центр ТЦК»: «Ми розуміємо, що не все залежить від суду. Багато що залежить від того, хто вирішує питання – фінансувати чи не фінансувати суд. Наприклад, пристосованість суду до потреб людей із обмеженими можливостями. При всьому бажанні суддів вирішити це питання в один час неможливо. Бо потрібні кошти».

Для Черкаського апеляційного та Чорнобаївського районного судів такі дослідження підуть на користь, переконані дослідники. Адже проект діє вже четвертий рік. За цей час, кажуть, більшість перевірених ними судів йде назустріч позитивним змінам і своїм клієнтам.

Наталя Охріменко, голова Чорнобаївського районного суду: «Люди ставлять нам такі питання – робота апарату суду, професійна діяльність суддів і дотримання термінів розгляду. Це наша робота. Тут коштів не треба. А тільки працювати над тими питаннями, пріоритетність яких визначили громадяни».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Два шахеди знищили цієї ночі над Черкаською областю

З тривогою через ворожі БпЛА почалась ця доба в Черкаській області. Про це пише начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. "У...

Поліція розслідує ДТП на Уманщині, де загинуло двоє людей

22 листопада на трасі "Київ — Одеса" поблизу села Бузівка Уманського району сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє пресслужба...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x