Новини на ВІККАВіККА-новиниГеронимівську школу "кришують"

Геронимівську школу “кришують”

-

- Advertisment -

Нарешті з дахом. Багаторічна мрія жителів села Геронимівка таки здійснилася. Тепер вони сміливо відпускають дітей до школи. А ще рік тому, через дірявий дах, постійні підтоплення і перебої з електропостачанням, будівля була майже аварійною. Ще у 2006-му Черкаський експертно-технічний центр визнав стан покрівлі непридатним до експлуатації. Через замокання у 14-ти місцях, майже на половину була пошкоджена електрична мережа, не експлуатувалася актова та спортивна зали. Як вдалося врятувати Геронимівську школу – знає Ольга Скорик.

Будівля Геронимівської школи порівняно нова. Їй лише 15 років. Утім, третину з них педагогічний колектив та учні потерпають від дефектів будівництва.
Ольга Буркацька, директор Геронимівської ЗОШ: «Коли постало в минулому році питання, батьки вже закликали пресу бити тривогу, що ми можемо залишитися під руїнами. Тріщали стіни, батьки переживали, що діти йдуть в школу. Уявіть, дитина заходить в кабінет, а із стелі капає вода».
Проте особливо напружувати уяву не потрібно. Ще й досі крісла актової зали вкриті целофаном, а підлога – ганчірками. Зі стелі продовжує скапувати вода. Про численні затоплення нагадують і стіни. У такій атмосфері Геронимівська школа зустрічає своїх рятівників. Після численних поневірянь та походів до депутатів на аварійну школу таки звернула увагу держава. Субвенцію у понад 600 тисяч гривень на

зведення шатрової покрівлі виділили з Державного бюджету за рахунок коштів стабілізаційного фонду.
Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради: «Є одна проблема, яка пов’язана з тим, що ці кошти, які вже є і які ми вибили з бюджету, надходитимуть непропорційно. Основна частина їх йде на грудень. Ну, це вже моя робота з Міністерствами будівництва та регіональної політики, що в грудні ці кошти нікому не потрібні. Їх треба раніше профінансувати, щоб бодай до 1 грудня і батьки, і діти знали, що тут школа в хорошому стані».
Володимир Гресь, голова Черкаської обласної ради: «Кошти є. Ми провели тут невеличку нараду і говоримо, що якихось півтора-два місяці – і цей об’єкт буде зданий».
Утім, радіти зарано, адже попереду ще ліквідація наслідків підтоплень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Прапори військових частин тепер можна побачити у Черкасах у Свято-Михайлівському соборі

У Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі відбулася визначна подія — під куполом храму встановлено прапори військових частин, які належать до...

На Черкащині перші морози та снігопад змінилися потеплінням

В області вночі спостерігалися невеликі морози, але вдень позитивні температури та дощі швидко знищили зимові краєвиди. Про це повідомляє...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x