Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркаське перехрестя зажило недоброї справи

Черкаське перехрестя зажило недоброї справи

-

- Advertisment -

Зловісне перехрестя. Таку славу в народі здобуло перехрещення Ільїна з Рябоконя. Спочатку року тут трапилося вже шість аварій. Потерпають і водії, і місцеві. Автівки й маршрутки в’їжджають просто у прилеглі будинки. Про життя, як на вулкані, – Ольга Скорик.

Перехрестя Ільїна та Рябоконя водії намагаються оминати. Воно зажило недоброї слави. Ось «БМВ», що рухався другорядною, не пропустив «Рено-Кенго» та ледь не протаранив будинок. Завадила металева опора світлофора. Цього разу минулося без жертв. Та місцеві постійними аваріями доведені до відчаю. В обійстя Ірини Борисівни за майже 50 років транспорт в’їжджав до десятка разів.

Ірина, місцева жителька: «Живем, как на вулкане. Такие ситуации раз в неделю. Кто сюда только не заезжал. Тут и «мерсы» были, и «джипы», и легковушки, и бусики. Гостей куча». Потерпають і сусіди навпроти. Це до них, ще й року не минуло, як в оселю в’їхала маршрутка. А кілька тижнів тому ледь не влетів джип. Знак «дати дорогу» мало кого зупиняє. Тутешні просять світлофор або хоча б обмежувач швидкості.

Катерина Дмитрівна, місцева жителька: «В горсовете сказали, что нет смертельного случая. Так ответили. Чтоб тут сделали бордюры и чтоб сделали дорогу нормальную. Зебру нарисовали».

Сумнозвісне перехрестя Ільїна та Рябоконя вже два місяці, як у чорному списку ДАІ. Його визнали місцем концентрації ДТП. Лише за півроку тут трапилося 6 дорожньо-транспортних пригод. У них троє – травмовані.

Альона Плаксій, старший інспектор служби профілактичної роботи УДАІ в Черкаській області: «Державтоінспекцією розроблено заходи, якими передбачено встановлення світлофора на цій ділянці дороги. Розроблений проект, розглянуто та погоджено Державтоінспекцією. І те, коли буде встановлений світлофор, залежить від міськвиконкому».

У мерії поки не можуть сказати, коли настане свято на Ільїна – Рябоконя. Водночас нарікають на занадто низьку культуру водіння в місті. Мовляв, тут жоден технічний регулювальник не допоможе.

Павло Карась, заступник міського голови м. Черкаси: «Ми тоді не будемо мати таких проблем, коли покращимо культуру водіння в місті. Щодо цього робота практично не проводилася. Місто повинно бачити «героїв», суспільство повинно обговорювати цю проблему».

Поки в мерії роздумують, місцеві й собі вигадують методи захисту від некерованих автівок.

Ірина, місцева жителька: «А теперь хоть вот так становись…».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах демонтують МАФи (ФОТО)

За два тижні у Черкасах демонтовано 15 незаконних тимчасових споруд. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук розповів...

Хто організовує суспільно корисні роботи «Армії відновлення»?

Війна вплинула на зайнятість населення, зруйнувала багато робочих місць. Проект «Армія відновлення» запроваджено Урядом України восени 2022 року з...

Цікаве:

Як вибрати страховий поліс для поїздки за кордон: поради мандрівникам

Туристична страховка забезпечує всебічний захист здоров'я та життя мандрівника...

Ультрафільтрація: новий рівень очищення води

Проблема якості питної води стає дедалі актуальнішою для багатьох...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x